ZOYA – Professional Lacquer

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Laki za nohte ZOYA – Professional Lacquer

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of romanab romanab 5 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Opis izdelka:
    Laki za nohte. Na voljo v več odtenkih.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Trenutno imam samo en njihov lak. Imajo same prečudovite odtenke.

Laki so kar pigmentirani, za popoln nanos sta tako potrebna dva sloja. Nanos sam ni problematečen. Laki se dokaj hitro sušijo, a vseeno uporabim še hitrosušeči nadlak. Laki se mi ne mehurčkajo. Obstojnost je dobra, saj mi nekateri zdržijo tudi po štiri dni. Čopič je malo krajši in tanek, kar je meni všeč, saj omogoča natančen nanos.

Steklenička je oglata, pokrov je črn, z navojem. Je enostavna za prenašanje. Cena laka se giblje, odvisno kje ga naročiš. Nakup bom vsekakor ponovila, saj so zelo dobri laki in imajo res prečudovite odtenke.

5/5

Profile photo of romanab
    romanab
    Udeleženec

Od Zoye imam 10 lakcev, ki so cudoviti. Posebej zaradi barv, ki so nekaj posebnega.
    Imam jih v odtenkih- barve opisane po moke, najbolje da pogooglate: Andina, Oliva- nude, Creamy-rumen, Happy- pink z zlatim simrom, Drew-ciklama, Hope- kovinska vijola, Posh/ mat- rdeca mat, Adina-kovinsko srebrno- vijola, Loredana/ mat- smokey siv z mat ucinkom in Freja- simrasto siva.
    Nanos je bozanski, super mi je, ker me ne pecejo dihala po uporabi, to se mi dogaja pri Essence.

Zdrzijo mi od 2- 10 dni na nogah, odvisno od odtenka in uporabe nadlaka.

Cene variirajo odvisno od ugodnosti na Nati in v drogerijah Boutique. So pa vredni tile lakci vsakega eura.

Ocena 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico