Zobne ščetke

Ta tema vsebuje 201 odgovor, ima 63 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Beautylea Beautylea 1 leto, 12 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz še vedno uporabljam najbolj navadne ščetke (brez gibljivih držal), s srednjimi do trdimi ščetinami. Kakšnekoli izboljšave se do zdaj pri meni niso obnesle..se mi zdi, da si z najbolj navadno ščetko najbolje sčistim zobe :teeth:

Profile photo of anchy
    anchy
    Udeleženec

Meni pa je najbolj všeč električna zobna krtačka. Vse navadne so se mi do zdaj slabše obnesle.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz imam že 1 leto Sonicare in jo zamenjam samo še mogoče za Braunovo. :thumbsup:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Joj..jaz pa se tako težko navadim na električne krtačke- sem skozi leta razvila svoje gibe pri čiščenju in se nikakor ne morem posloviti od njih :naughty:

Profile photo of ally
    ally
    Član

Že kako leto ali še celo več vztrajam pri Curaprox, samo zdaj pa ne vem št. na pamet :blush1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Si mogoče že imela Curaprox cs 820 (na netu je zelene barve)? me zanima, če je res bolj trda tako kot piše..ali so mogoče druge zelo mehke pa je ta samo malo trša?

Profile photo of ally
    ally
    Član

Ne, ne, Curaprox 5460, je ful mehka. Sem si zanjič slučajno z eno drugo, kao navadno, pa mi je tolk trda, da je joj.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Hvala za info :flower3: ..bom zaenkrat še kar pri malo trših ščetkah ostala :teeth:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Meni je bila od navadnih ščetk najbolj všeč Curaprox 3690. :thumbsup:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

@ally wrote:

Že kako leto ali še celo več vztrajam pri Curaprox, samo zdaj pa ne vem št. na pamet :blush1:

Midva oba uporabljava Curaprox soft (ne vem št.)

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Jaz že eno leto uporabljam Sonicare in lahko pišem same pohvale. Res enkratno očisti zobe. Pred tem sem imela neko bolj navadno električno ščetko in je bila nič proti Sonicare.

Profile photo of sarchy28
    sarchy28
    Član

jst uporabljam izključno in samo curaprox ultra soft,ker mi jo je zobozdravnik priporoču!
    in je res super!sicer pa trde ščetke niti slučajno niso primerne,saj odrivajo dlesen z zoba,kar povzroča skeleč občutek kadar pijemo mrzle pijače! :))

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Res je, da če odrivamo dlesen od zoba, lahko povečamo občutljivost zob :yes:
    Jaz še vedno ostajam pri malo trših ščetinah, ker mi bolj odgovarjajo – vendar imam pri čiščenju zob ´tehniko čiščenja´ takšno, da ščetkam vedno od dlesni proti zobu..in pazim, da dlesni nikoli ne odrivam stran :wink1:

Profile photo of sarchy28
    sarchy28
    Član

no to je pa lepo.
    jaz sicer nimam posebne tehnike…

Profile photo of Ezz
    Ezz
    Član

Lahko potrdim, da je Nina ‘tehničarka’. Meni se po zobeh brusit s takšno preciznostjo ne da. Da to pokompenziram, na vsake tolko časa pogoltnem kakšno Calgonit tabletko :wink1:

Opozorilo mlajšim bravcem:
    Zadeva o Calgonit tabletki je natega, zato Bog nedaj, da bi kaj takega poskusili doma – smrtno nevarno!!! :hospital:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico