Zobna nitka

Ta tema vsebuje 54 odgovorov, ima 26 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Ursaa Ursaa 3 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tina
    Tina
    Član

Jaz sem pa slišala, da na medicinskem faksu učijo, da je nitkanje enkrat na dan nujno potrebno! Češ, da krtačka ne doseže slabe tretjine zobnih površin :scared:
    Sicer nisem med najbolj vestnimi glede nitke, samo se trudim :fitness1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

to je cista resnica ja :thumbsup:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Itak :)) ..jaz se trudim, da jo uporabljam vsak dan, čeprav sem včasih bila bolj dosledna glede tega :blush1:

Profile photo of barbie
    barbie
    Član

js sem si pred kratkim (pol leta) nabavila eno, ki naj bi mela belilni ucinek :ermm: pa me zanima ce je to samo nateg da se nitka prej pokupi al bi dejansko lahko belila, nevem, medzobne prostore? je boljse kupit navadno nitko?

Profile photo of ally
    ally
    Član

@tina wrote:

Jaz sem pa slišala, da na medicinskem faksu učijo, da je nitkanje enkrat na dan nujno potrebno! Češ, da krtačka ne doseže slabe tretjine zobnih površin :scared:

Afkors, jaz si jih znitkam vsak večer :yes:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Tudi sama sodim med te, ki si redno nitkajo zobe. Če si kak dan pozabim, se mi zdi, da sploh nimam čistih zob…

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Jaz pa uporabljam tisto nitko na plastičnem držalu, ta navadna se mi zmeraj zajeda v prste. Jo kar redno uporabljam, ker imam zobe precej skupaj.

Profile photo of majams
    majams
    Član

To misliš tisto medzobno ščetko od curaprox? Meni tudi rastejo precej skupaj, pa si ne predstavljam, da bi spravila tisto med zobe :ermm:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Ne, tak ročaj bel je, vmes pa nitka.
    Tole je edina slika, ki jo sedajle najdem:

vir
    Imam pa tudi tisto medzobno, od Curaprox, najtanjšo mislim da je in gre med zobe. Evo, sem šla pogledat cifro: CPS 06 ”prime”. Te medzobne moraš dobro pogledati, se sigurno najde primerna.

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

@majams wrote:

To misliš tisto medzobno ščetko od curaprox? Meni tudi rastejo precej skupaj, pa si ne predstavljam, da bi spravila tisto med zobe :ermm:

Meni jo je pri zobozdravniku dal, pa je nisem in nisem mogla spravit med zobe :no:

Profile photo of majams
    majams
    Član

Aha, tole pa zgleda uporabno. Kje pa se dobi ta nitka na ročaju?

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

To pa tudi mene zanima, ker nisem neki nitkas, ampak se bo treba v red spravit :P

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

V Müllerju se te na ročaju dobijo, glej da vzameš njihovo firmo (mislim da so Dontodent), ker so precej cenejše. Jaz te prav z veseljem uporabljam. :thumbsup:

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Super :thumbsup: Hvala za info :flower2:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Katero zobno nitko priporočate za zobe, ki so res zelo stisnjeni skupaj?

Jaz imam problem z navadnimi nitkami, ker so predebele in jih ne dobim med zobe. Zobozdravnica je rekla, da jo moram plastiti, vendar je to res dolgotrajno in mukotrpno delo, da me že vse prej mine. :(

A obstaja res tanka zobna nitka?

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico