Živali iz DZZŽ LJ na Arsu iščejo nov dom :)

Ars Cosmetica Forum OSTALO KOTIČEK ZA ŽIVALI IN RASTLINE Živali iz DZZŽ LJ na Arsu iščejo nov dom :)

Ta tema vsebuje 208 odgovorov, ima 35 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 4 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Na forumu Ars Cosmetica bomo vsak teden predstavili drugo muco iz DZZŽ LJ :D: , ki čaka na topel dom.
    Bannerji bodo na forumu…za začetek se predstavlja mačja gospodična LUALENI :lashing: – več o lepotički TUKAJ

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Sem ravno o tem v temi o portalu ARS napisala, da je tole zelo pohvalno in super. Sva bili časovno usklajeni :)

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@rabarbara wrote:

Všeč mi je spodnji banner za DZZZ in vsekakor pohvalno :thumbsup:

@rabarbara wrote:

Sem ravno o tem v temi o portalu ARS napisala, da je tole zelo pohvalno in super. Sva bili časovno usklajeni :)

Jaz pa ravno razmišljala v kater podforum naj napišem :))

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Joj, kako je LUALENI eno luštno bitjece. :angel2:

Takoj bi jo imela, če bi moj mačkon bil malo bolj toleranten do drugih muck. :fight:
    Pa še dolgodlako ima in čopke na ušesih. :inlove:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Pozdravljam akcijo.

Tudi moja mačkica Flo je njihova :wink1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Moj maček je prvi teden teroriziral malo Loli :pirat: ..zdaj se imata pa tako rada, da se lubčkata, če se eno uro ne vidita, kadar slučajno v različnih prostorih spita :kiss1:
    Vrjetno res kdaj kakšni mački ne gredo skupaj…ampak je pa res fajn met dva, če se razumeta – dosti manj problematično, če grem na dopust in ju nekdo hodi dnevno hranit kot pa če bi bil sam in bi mu bilo dolgčas…pa še js mam tako manj slabe vesti, ker vem da imata drug drugega :))

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Lualeni na arsu še do jutri zvečer…upam, da bo enkrat našla svoj dom :luck:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Joooj, a res nihče noče te mačje lepotičke :( ? Najbrž ni zanimanja zanjo, ker ni mladiček :dontknow: .

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

mi smo vedno imeli super izkušnje s posvojitvijo nemladičkov :yes: …sploh za malo starejše in tiste, ki imajo raje bolj umirjene in scrkljane živali, se mi zdi to boljša varianta.
    No upamo da se enkrat najde lastnik tudi zanjo :angel1:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Še ena mačja lepotička :kiss4: .
    Ko bom bla velika in bogata :lol1: , bom bla imela veliiiko hišo in še veeečji ograjen vrt, da bom lahko posvojila še nekaj mačkonov.
    Ampak v resnici lahko le upam, da čim več sirotic dobi prijazne domove, mi pa skrbimo za naša dva mačja lumpota.

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Jaz pa, ko bom stara in bom verjetno še vedno samska, bom imela in posvojila ogromno mačk in bodo vsi govorili, ej, to je tista čudna stara, ko ima same mačke… :silly:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Tale Bači je tudi ena luštkana mucka :flower2: me pa njeno ime vedno spomni ne te bombončke :silly: :

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Res zgleda ena taki bači kepica :inlove: ..držim pesti, da se najde topel dom za tole nežno muco :luck:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tokrat nov dom išče Toki – izjemen mačji lepotec :inlove: (če ne bi mela že dveh, bi ga takoj posvojila)…na bannerju sta Toki in Fredi – Fredi je svoj dom že našel :)
    Spodaj slikce od Tokija :lashing:

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

ojoj kakšen lepotec..kako si želim da bi našel svoj dom :waiting:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico