Zimske olimpijske igre 2014

Ars Cosmetica Forum OSTALO ŠPORT IN REKREACIJA Zimske olimpijske igre 2014

Ta tema vsebuje 35 odgovorov, ima 10 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Kristina Kristina 2 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

z mojim staviva kolk medalj bomo dobili letos – zaenkrat še nisem v hudem optimistčnem vzdujšju, tako da mislim da 3, moj je prepričan v 5 medalj :fitness2:

mela bi maskoto, mačkonarja aka leoparda :blush1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

držim pesti za naše fante! :cheer: škoda za poškodbo Robija, upam, da bo do sobote okreval :luck:

te poškodbe na letošnjih OI.. :moody:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Joj, ja, nenavadne so te poškodbe … upam, da ni problem v tekmovališčih in da so ta narejena tako, da ne bo na račun atraktivnosti preveč poškodb :unsure:

Sem pa prepičana, da bo fizioterapevtka Nežka Poljanšek s svojimi čarobnimi rokami Kranjcu pomagala, da jim bom vsaj ekipna tekma odlično uspela :yes:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Res se naših na začetku kar smola drži: Cilka Sadar, Rok Perko, Robi Kranjec. Upajmo, da bo konec boljši od začetka in da se bomo lahko veselili skupaj z našimi športniki :cheer: .

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Nežka je pa res carica! Jo poznam tudi osebno in res obvlada. :thumbsup:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Kar se mene tiče, so Nežkine roke res čudežne (sem bila ravno prejšnji teden pri njej), zato verjamem, da bo tudi Robija postavila po konci :yes:

Predvsem je pa človek z velikim srcem, kar je včasih še pomembnejše :sendlove:

Profile photo of purple_rain
    purple_rain
    Udeleženec

Jz imam pa mešane občutke okoli teh iger (ZELO se ne strinjam z ruskimi pogledi na LGBT!) – sej se ob vsakih takih večjih dogodkih vleče ven primere kršenja pravic v državah, kjer se dogodki odvijajo (kar je tudi prav, da se opozarja) in jih načeloma “bojkotiram”.. ..ampak skoke pa vseeno gledam zdaj (čeprav me sicer zimski športi (pa tudi ostali, hehe) niti ne zanimajo preveč).

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Jeeeej, bravo Peter Prevc! :cheer2: :goodjob: :gjump: :gjump: :gjump:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

wuhuuu!! bravo Peter :win: kok je fajn gledat, ko dobimo olimpijsko medaljo :angel2:
    :cheer2:

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

:cheer: :cheer: bravo Peter!!! :D: Midve z mami sva ful na glas navijali :lol1: :blush1: :)) Ja, res jih je lepo gledat :yes:

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Jaz OI spremljam le,kar se tiče nastopov naše reprezentance,pa še to ne vse :P

Prevc je bil odličen,dans pa mi je blo kr hudo za Tino..4.mesto je tko nehvaležno..Ampak vseen odlično :thumbsup:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

So glede Tine nekateri kavč-športni-navdušenci danes dokazali tisto, kar je včeraj rekel Prevc: “Hvalili me bodo drugi. Če bi bil četrti, me pa že ne bi.”

Jaz mislim, da so naši športniki s takimi dosežki vsi odlični … Prvi, drugi, četrti, deseti itd. …

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Danes sem slučajno ujela pogovor s Petrom na radiu – zelo zelo skromen in preprost fant. Oziroma prizemljen, bi lahko rekli (ta beseda je bila večkrat uporabljena tudi v pogovoru :)) ). :thumbsup: :yes:

Se strinjam, da so naši športniki zelo dobri, ne samo tisti ki stopijo na stopničke.
    V bistvu sem te skoke (in tudi druge športne prireditve na tv) spremljala čisto slučajno – mimo tv sem šla in videla, da bodo kmalu naši. Nikoli me ni ravno vleklo gledat šport na tv, grem raje js “športat”. :lol1:

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Naj ne bo pomote,jaz sem ponosna na vse naše športnike in 4.mesto se mi zdi več kot odlično.. :thumbsup: Sam naša Tina je žalostna vedno,ko ni prva in s tega stališča sm pisala,da m je hudo zanjo :blush1:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Ja, Naima, saj sem te čisto štekala :) in se čisto strinjam s tabo, tudi meni ni vseeno za Tino, je pa – kot sva že ugotovili, itak odlična.

Tista moja objava ni letela nate, ampak na to, kako zelo prav je imel včeraj Prevc – veliko Slovencev imajo naše športnike radi samo, ko nosijo medalje, ostala mesta pa niso kaj dosti vredna. Če bi bil Prevc včeraj četrti, bi samo špekulirali, kaj je narobe naredil in kaj vse bi moral spremeniti, nihče pa ga ne bi pohvalil … tako kot to številni danes razglabljajo za Tino …

Meni so bili pa včeraj tudi zelo všeč naši navijači, tako polni timskega duha in iskreno veseli so izgledali :yes:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico