ZIAJA – Creamy shower soap Cocoa butter

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa ZIAJA – Creamy shower soap Cocoa butter

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of chocolate88 chocolate88 6 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Opis izdelka:
    Ziaja krema za tuširanje s kakavovim maslom.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Tale gel sem kupila, ko je bil v DM v akciji. Ponavadi stane okoli 3€, kar pa je še vseeno zelo ugodno, saj ga je v steklenički kar 500ml. Embalaža je praktična, mogoče malo okorna zaradi same velikosti in teže. Pokrovček je dovolj močen da zdrži dolgo uporabo.

Gel ima zelo kremasto strukturo in kožo dobro nahrani. Uporabljala sem ga pozimi, ko se mi je koža po telesu zelo sušila, in je bila razlika po kakšnem tednu uporabe že opazna.

Ima zelo sladkast vonj po kakavu, tako da ga ne priporočam tistim, ki imate rade sveže vonje. Se ga pa tudi da hitro naveličati, žal.

Izdelek je odličen, sploh za takšno ceno. Vendar pa nakupa vsaj nekaj časa ne bom ponovila, saj sem se naveličala vonja.

Ocena 5/5

Tudi jaz sem ga kupila v DM zaradi akcije. Plastenka drži pol litra vsebine, zaradi velikosti malce nepraktična za doziranje. Cena je nizka (okoli 3€), saj dobimo veliko za malo denarja.

Imam normalno kožo, gel prijetno navlaži kožo, po uporabi je mehka, gladka in prav nič izsušena. Vonj je nežen, sm se ga pa res hitro naveličala, saj raje menjam vonjave in izdelke. Gel je kremast, pri tuširanju ga ne uporabim veliko, zato izdelek kar traja in traja. Nakupa verjetno ne bom več ponovila, saj rada sprobavam nove stvari.

4/5 – Zaradi nepraktične embalaže.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico