ZIAJA – Cocoa Butter Body Balm

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Opis izdelka:
    Vsebuje kakavovo maslo, Vitamin E in Provitamin B5. Navlaži kožo in jo naredi elastično. Ima odličen, pomirjevalen učinek na kožo. Dolgotrajno revitalizira kožo, naredi jo voljno in ščiti povrhnjico ter globlje plasti kože. Nežno premaže kožo in odstrani občutek hrapavosti.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta losjon sem kupila v DM-ju, kjer je bil v akciji in sem za ceno enega dobila dva.

Ker imam po telesu precej suho kožo se trudim čim bolj pogosto uporabljati losjone po tuširanju in kupujem tudi precej različnih izdelkov, da vidim kaj odgovarja moji koži.

Ta losjon je res primeren za suho kožo. Kožo res navlaži, jo zmehča in da občutek mehke kože.
    Nanaša se precej zoprno, ker je zelo gost. Pa tudi vpije se ne hitro in je treba malce dlje časa počakati preden se lahko oblečeš.
    Primeren je bolj za zimske dni, ker je zelo hranljiv in bi bil za poleti preveč. Vsaj sama si ne znam predstavljati, da bi ga uporabljala poleti.

Vonj je zanimiv, res diši po kakavu.

Embalaža ni nič posebnega, pač flaška.

Cena je bila okrog 4€ (ker sem dobila 2 za to ceno se je kar splačalo).

Splošna ocena: 3/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Losjon sem kupila kar tako iz firbca :blush1:

Embalaza je plasticna steklenicka, doziranje je dokaj prakticno (meni bi bila bolj vsec embalaza na pumpico).

V bistvu gre bolj za kremo kot pa losjon, saj je zelo goste konsistence.
    Razmaze se sicer dobro, vendar se vpija zelo pocasi in ravno zato ga ne uporabim pogosto, saj se mi dostikrat mudi in nimam casa cakati z oblacenjem. Tudi ko se vpije pusca na moji normalni kozi neprijeten masten film in vec kot ocitno je, da za mojo kozo ni najbolj primeren.
    Verjetno bi se bolje izkazal na kaksni zelo suhi kozi (verjetno pa bi tudi tam puscal masten film), tako da vam ga svetujem v preizkus samo, ce imate zares suho kozo, saj jo dobro nahrani.

Vonj se mi zdi dokaj umeten, po kakavu.

Cena je okoli 4€ v DMu, kar se mi za losjon sicer ne zdi veliko, vendar glede na to da za mojo kozo ni, ga ne bom vec kupila.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico