Ženske kopalke

Ars Cosmetica Forum OSTALO MODNI SVET Ženske kopalke

Ta tema vsebuje 75 odgovorov, ima 29 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of glossy glossy 4 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Ne vzdržim več, morala sem odpreti to temo, pa čeprav tako zgodaj :lol1: , torej..kakšne kopalke si želite letos, kje boste kupovale/naročale? Sama si zelo želim novih, pa nimam ideje kakšne nabaviti, kje nabaviti itd. Poleg tega me zanima, kaj je za vas nujni dodatek pri kopalkah, zapestnice, pareo, sončna očala..?

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

jst tudi že razmišljam o novih kopalkah par dni, so stare vse razpadle. Lani jih nisem potrebovala, zdej pa planiram čimprej nekam na toplo pobegnit, pa tut če so sam toplice :dance1: tako da bi prav prišla kakšna ideja :D:

darksome
    Član

Meni je ful všeč nekaj v takšnem kroju:
    vir
    ampak pravijo, da moraš imeti perfect postavo zato :no:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

meni pa to ni všeč, ker maš pol črte od sonca…pa bel treuh. Je pa lep model

darksome
    Član

To je pa res ja :lol1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Lisca ma čist hude kopalke…

vir

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Letos verjetno ne bom nič kupovala, imam že od prej dvoje kopalke. Nisem ravno navdušena nad morjem in vročino, tako da bojo še tiste dobre (če bom sploh kaj na morje šla).

Ima pa Lisca res lepe kopalke, samo na slikah dosti bolje zgledajo kot pa na meni :lol1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jah…na slikah vse kopalke zgledajo super…škoda res, k realnost ni tako simpl :no:
    js sovražim kupovanje kopalk..

darksome
    Član

Jaz pa si ful želim kopalk ker že kakšna 3 leta nisem šla kam na morje, je pa res da je zelo težko kupovati kopalke :roll:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Jaz sem ene popolne zame našla v Nancy, pa še blizu ima trgovino… :thumbsup:

darksome
    Član

Nancy je samo v LJ, ali še mogoče v MB?

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Ne, po celi Slo. Jaz v Naklo hodim.

Evo, zemljevid:

darksome
    Član

Aja :lol1: hvala :flower2:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

@morena wrote:

Jaz sem ene popolne zame našla v Nancy, pa še blizu ima trgovino… :thumbsup:

O Morena, a potem si ti tudi Gorenjka?
    Meni je kupovanje kopalk tudi nočna mora :blush1: . Nekaj let nazaj sem ene dobre kupila prav pri Nancy in potem zgornji del pustila na Djerbi :veryangry: .

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Nancy so tudi meni vsec, vendar me motijo tisti trdi modrci, prav kot oklep se mi zdijo :veryangry: tistih brez kosti pa zaradi velikosti :lol1: ne morem imet, ce zelim da vse ostane na mestu.
    Lani sem kupila ene ful ful lepe v Maxiju, dala sem 100€ (na znizanju :blush1: ), kar se mi zdi ze skoraj zlocin :lol1: in zapovrhu vsega so se mi se tako lepo raztegnile okoli hrbta, da so skoraj neuporabne. So pa lepeee ful, edini model kjer sem skombinirala spodnji del z zgornjih in zgornji kljub temu, da je velika stevilka, ni kaksen model za stare mame.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico