Ženske kopalke

Ars Cosmetica Forum OSTALO MODNI SVET Ženske kopalke

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Sasa Sasa 2 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

če kateri pomagajo moje izkušnje s kopalkami:
    – triumph kopalke so mi top
    – h&m: raje porabite denar za kavico kot za kopalke (čeprav mi je h&m ena ljubših trgovin na sploh, sem se pri kopalkah vedno opekla)

vse ostalo, kar sem mela, pa je bilo nekaj srednjega..

edit: ravno iščem po spletu triumphove modele, pa se mi dozdeva, da jih ne delajo več (ali pa v zelo zmanjšanem obsegu) :ermm:

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Meni pa so bile od H&M všeč, ker se lahko kupovala različne številke modrčkov in hlačk..res pa je, da so bolj tak tak, sploh kar se estetike šivov tiče.
    Sicer pa mi je to eno bolj tečnih kupovanj in si jih kupim vsaj za ene 3 leta.
    Zadnje sem pa kupila v Lisci, lepe, zemeljskih barv in mi super služijo :cheer:

Profile photo of junija
    junija
    Član

Ravno letos sem si vzela ene v H&M-u :) nisem jih še sprobala, tako da nimam mnenja sploh..
    Sem pa leta nosila bikinke iz ene poceni trgovine in so bile top xD šele letos sem si kupila nove. In sicer te iz H&M in C&A in s slednjimi sem zelo zadovoljna :thumbsup:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Punce, kje se te dni dobi kopalke? V Calzedonii imajo samo črne in neko kičimiči kolekcijo :ermm:
    Pa da so velikostno na voljo tudi za nas, ki smo bolj okrogle :yes:

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Jaz sem jih te dni videla v Emporiumu. :yes: Nekaj jih je na voljo tudi v Liscini spletni trgovini (outlet oddelek, kopalke). Npr. 42B imajo kar nekaj lepih, tiste belo-modro črtaste so mi prav všeč. :roll: Čeprav jaz kopalke (pravzaprav vse, kar ne poznam) raje probam v živo.

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Kresnicka, hvala, bom pogledala. :yes:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico