YES TO CARROTS – Lip Butter Carrot

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega ustnic YES TO CARROTS – Lip Butter Carrot

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Kiwi Kiwi 6 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ta balzam sem kupila po obisku Sephore. Zelela sem si ga ze dolgo casa in ko sem ga zagledala na policki pred mano je moral it z menoj. Ni bilo druge.

Cena je 2,90€ za 4,25g. Rok trajanja je nenormalno dolg (sploh za nekaj kar se reklamira kot naravna kozmetika) in namrec 36M.

Von je svez, daje po zeliscih ter limoni obenem. Ni motec, toda tudi prijeten ni.

Ustnice navlazi, toda zame ni prijeten obuctek, ker je zelo lahek toda obenem ga vonj vlece dol. Ne znam opisati, ampak ni tako vlazilen kot sem pricakovala.

Na zalost zame ne deluje najboljse saj ga moram nanesti vsake pol ure, da lahko recem, da imam navlazene ustnice.

Nakupa ne bom ponovila, saj me je izdelek razocaral.

Cena je OK, ce bi izdelek dejansko deloval in mi odgovarjal, toda ker mi ne se mi zdijo prevec tudi tisti trije evri!

Izdelka sicer ne bom vrgla v smeti, toda komaj cakam da ga porabim do konca, da se konca ta mora. Uporabljam ga samo doma, ker ni dovolj dober da bi hodila v tem mrazu okoli z njim.

1/5

Profile photo of Kiwi
    Kiwi
    Udeleženec

V liniji Yes to Carrots je poleg vonja/okusa Carrot še nekaj drugih, med drugim tudi Mint in Citrus. Meni so se vsi zdeli prijetni, najbolj pa prav Carrot, ki sem ga tudi kupila.

Res ne gre za balzam, ki bi pozdravil najbolj razpokane ustice, a se mi zdi za vzdrževanje stanja povsem ok, saj dostojno navlaži ustnice. Všeč mi je, ker na ustnicah ne pušča težke, mastne sledi, temveč je lahek ter zato bolj primeren za toplejši del leta.

Z embalažo nimam problemov, še vedno dela vredu, balzam se ne zatika.

Primeren za nezahtevne ustnice.

4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico