WELEDA – krema za tuširanje sivka

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa WELEDA – krema za tuširanje sivka

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Beautylea Beautylea 5 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

[url=ttp://www.naturpflege.de/dokumente/artikel/FotoGross/252506_01.jpg:stx99ew6]vir[/url:stx99ew6]

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Kremo sem dobila za darilo.

Pakirana je v plasticni embalazi s pokrovckom (na katerem stoji) ki se enostavno odpira, dobro tesni, dobro prenese transport in omogoca dokaj enostavno doziranje. Ker je tuba mehka lahko izdelek tudi ko ga ze zmanjkuje z lahkoto dobimo ven.

Krema je bele barve, srednje goste konsistence (kot kaksen losjon za telo), za ekratno uporabo jo potrebujemo priblizno v velikosti lesnika, saj se zelo lepo razmaze.

Ima izrazit vonj po sivki, ki pricara cudovito aromaterapijo med tusiranjem (seveda ce vam je sivkin vonj vsec ;)), prav tako se na kozi obrdzi kar lep cas, zato jo sama uporabljam zgolj zvecer (cez dan ne maram na sebi nic drugega odisavljenega kot parfum in kaksen balzam za ustnice).

Po telesu imam normalno kozo in ta krema jo lepo navlazi, ne izsusi, niti je kaj pretirano ne nahrani. Po tusiranju ne potrebujem nanasati se kreme za telo, saj je moja koza popolnoma ok ze tudi brez.

Tocne cene ne vem, mislim da je okoli 10€, kar se mi zdi kar precej, vendar glede na res izrazit in obstojen vonj (in dobre lastnosti) se mi zdi upravicena, ce iscete nekaj z vonjem sivke.

Priporocam, razen za res zelo suho kozo!

Profile photo of Beautylea
    Beautylea
    Član

Omenjeni gel za tuširanje sem si kupila včeraj v Mullerju, čeprav sem si ga želela že prej se mi je zdela zmeraj predraga…tokrat sem jo dobila za nekaj čez 6 eur. Ni ravno ugodno ampak stradalatudi ne bom zaradi teh 6 eur :naughty:

Med tuširanjem se ne peni, to me malo moti…je pa kremasta in lahko mazljiva po telesu. Vonj ostane še par ur potem pa zbledi zato jo ponavadi uporabljam zjutraj ker rada pustim za sabo nežen sivkin vonj….čeprav me malo spominja na sivkine mošnjičke proti moljem v babičini omari :)

OCENA: 4 zaradi ˝nepenjenja˝ in cene, lastnosti in sestavine pa so odlične

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico