Vsebinski predlogi

Ars Cosmetica Forum PRAVILA, OBJAVE, OGLASI FORUM IN PORTAL Vsebinski predlogi

Ta tema vsebuje 33 odgovorov, ima 12 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tema je namenjena predlogom glede dodatnih podforumov, tem, razširitvam določenih vsebin..ideje in mnenja so dobrodošla :yes:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

glede na to da sem velika ljubiteljica zivali, se posebno psov, bi bila zelo vesela kaksnega podforuma na to temo ;)

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

meni je pa ta forum všeč predvsem zato, ker je res kozmetični in ker so praktično vse teme namenjene kozmetiki.

Nina vse pohvale tvoji strokovnosti, res rada preiram tvoje članke, mnenja, ocene. In na sploh mi je super tale forum

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

no ja, se mi zdi da je kar nekaj tem, ki niso namenjene kozmetiki, kar mi je tudi zelo vsec :D: :flower1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@amisa wrote:

glede na to da sem velika ljubiteljica zivali, se posebno psov, bi bila zelo vesela kaksnega podforuma na to temo ;)

Bom razmisla glede predloga in same izvedbe :) ..nekaj na to temo lahko naredimo pod kategorijo OSTALO, kjer so nekozmetični podforumi.

@nati wrote:

meni je pa ta forum všeč predvsem zato, ker je res kozmetični in ker so praktično vse teme namenjene kozmetiki.

Nina vse pohvale tvoji strokovnosti, res rada preiram tvoje članke, mnenja, ocene. In na sploh mi je super tale forum

Hvala Nati :flower5:
    Forum je in bo seveda tudi ostal kozmetični :yes: ..tudi če kdaj preraste v kaj več, bosta kozmetika in kozmetologija ostali bistvo spletne strani.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Me veseli :)

se pa strinjam, da mora bit tut par čvek tem ja

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Imam en predlog. Če se strinjate, bi lahko odprli en podforum, kjer bi se dogovarjali za skupinska naročila. Prodajalci oz. trgovine bi imele vsaka svojo temo, kjer bi tista, ki bi speljala naročilo to objavila. :idea:

Kaj pravite?

Profile photo of manca1
    manca1
    Član

@tanja76 wrote:

Imam en predlog. Če se strinjate, bi lahko odprli en podforum, kjer bi se dogovarjali za skupinska naročila. Prodajalci oz. trgovine bi imele vsaka svojo temo, kjer bi tista, ki bi speljala naročilo to objavila. :idea:

Kaj pravite?

Jaz se strinjam :yes:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Lahko, vendar nekaj znotraj podforuma Ponudba in nakup kozmetičnih izdelkov – mogoče posamezne teme, vendar že v naslovu malo drugače označene/poimenovane, da se lažje ločijo od drugih tem?.. :think:

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Lahko tudi… vendar sem nov podforum predlagala bolj zaradi tega, da bo vse na enem kupu in s tem bolj pregledno. Če bi bilo to znotraj podforuma Ponudba in nakup kozmetičnih izdelkov, bo to pomešano med ostalimi temami in ne bi bilo tako pregledno. Ne vem no, kakor se ti zdi boljše…

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Hmm…bom še malo premislila, kako bi to bilo najbolje izvesti :)

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Mogoče bi bilo dobro tudi izvest kakšno anketo, če bi za to sploh bil interes, ker če ga ni, je to itak brezveze…

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Jaz sem za! :yes:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaz sem tudi za :thumbsup:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz tudi :flower2:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico