Vollare

Ta tema vsebuje 22 odgovorov, ima 11 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of elchy elchy 6 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

To so tisti mini laki, ki jih navadno prodajajo pri blagajnah in so v košaricah nametanih. Med njimi se najdejo kar kakšni luštni odtenki. Meni se edino kar hitro v steklenički posušijo… čeprav sumim, da zdaj ti novejši, da so boljši…

Vollare Joy – 246 (2 plasti)

Profile photo of Diana
    Diana
    Udeleženec

Dodajam moja dva.
    322
    326

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Super, Diana. Oba sta zelo lepa! :manicure:

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Maestra, tale je čudovit! :sendlove: Bo treba it spet malo it brskat po košarici. :)

Še moj. 87, 2 plasti.

Profile photo of rastalove
    rastalove
    Član

elchy, tale me pa rahlo spominja na For Audrey. Bi naredila primerjavo?

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Bom naredila naslednjič, ko si bom na novo lakirala nohte. :)

Profile photo of rastalove
    rastalove
    Član

Zmenjeno :thumbsup:

Profile photo of bloo
    bloo
    Udeleženec

251? mislim, da 2 plasti :ermm:

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Jaz sem pa zadnjič med brskanjem po tej košari ugotovila, da imajo po novem kar nekaj duochrome odtenkov. Rozastega z zlatim pridihom, modrega z zlatim, belega z zelenim… Pa še nanos in obstojnost sta glede na ceno hvale vredna :)

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Nekateri odtenki so resnično lepi, ja. A moji so zelo neobstojni, saj se mi že drug dan grdo odkrušijo. Pa še čopič me zelo moti, saj ne omogoče natančnega nanosa. Čeprav sem včeraj od *Fleur* dobila enega, kateri ima boljši čopič. :ermm:

Profile photo of bloo
    bloo
    Udeleženec

tale moj ima kar dober čopič :thumbsup: imam pa še enega za sprobat, pa poročam :wink1: sem pa zadnjič v iliriji gledala, pa niso imeli nobenih zanimivih odtenkov

Profile photo of Diana
    Diana
    Udeleženec

Nanos in čopič sta zgleda različna od odtenka do odtenka. Moder mi ni predstavljal nobenih težav, zelen pa je bil zelo težaven za nanašanje. Čopič je bil tak čuden pa še lak je bil tako gost da je bilo narediti nekaj spodobnega prava umetnost…

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Moj novi ljubljenček : Joy 16

Roza z zlatimi odsevi, dobila sem ga v akciji za 0,46. Kaj si lahko še več želi odvisnica od lakov za nohte :lol1:

Profile photo of S
    S
    Član

Res so luškani :sendlove: imam dva, pa sta še zmeraj enake kvalitete, se nista niti malo posušila po letu dni.

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Ta zadnji je res zelo lep, *Fleur*! :flower2:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico