Vitiligo

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Maja11 Maja11 7 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of chica
    chica
    Član

Tega problema sicer nimam jaz, ampak moja sestra. Vitiligo ima okrog oči in nekaj malega tudi okrog ust. Sedaj pa me zanima, če mi lahko svetujete, s čim si lahko to prekrije, ker jo resnično moti. Kupila je že sicer camouflagge cream od Artdeco-ja in pa puder Dermablend Vichy, ki naj bi bil zelo pigmentiran, ampak z izdelkoma ni najbolj zadovoljna. Za kakšen viden učinek mora nanesti oba izdelka, in to kar v velikodušni količini,vendar učinek ne traja dosti časa (v smislu da bi imela cel dan lepo prekrito). Torej, ali mi lahko priporočite kakšen dober in močno prekriven korektor/puder?Kmalu ima namreč rojstni dan in bi ji rada podarila nekaj učinkovitega, s čimer bi si vitilgo prekrila.

Hvala!

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Kaj pa npr. kaj od Coverderm? Dobi se tudi v Sloveniji, namenjena pa je prekrivanju opeklin, vitiliga, maternih znamenj, krčnih žil …

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

meni se zdi Camouflage cream najbolj prekrivna stvar, kar sem jih preizkusila, sploh e jo zafiksiraš s pudrom v kamnu/prahu. Je pa res, da zna poudarit vsako gubico…in hitro je preveč vsega, tako da verjamem da ji ni najbolj všeč

Profile photo of chica
    chica
    Član

Kje se pa kupi tale Coverderm?In ja res je, hitro postane vsega preveč…In potem si mora naličit ves obraz, če uporablja vse te stvari, čeprav ima drugače zelo lepo kožo.

Hvala punce!

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tudi kolikor je meni znano, je najbolj prekrivna zadeva Coverderm – nekaj časa se ga pri nas ni dobilo, zdaj pa ga spet imajo v nekaterih lekarnah..v Lj vem za lekarno Prule.

Sem še malo pobrskala po netu: naj bi ga imeli tudi v BTC-ju v trgovini Dimedias, lekarna Brod, v Mariboru lekarna Lah, v Celju lekarna pri teatru, v Izoli lekarna San Simon.
    Najbolje, da še prej po telefonu vprašaš..

Profile photo of chica
    chica
    Član

Hvala Nina!

Profile photo of Maja11
    Maja11
    Član

Coverderm prodajajo tudi na spletu, ČE SE KOMU NE DA GLIH U LEKARNO HODT.

Link: http://www.moja-lekarna.com/c-245-coverderm.aspx
    :D: :flower1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico