Vitaskin Pharma, linija Pure Expert za mastno kožo

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Vitaskin Pharma, linija Pure Expert za mastno kožo

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 8 let, 3 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Matirajoči vlažilni fluid za mastno kožo (tester v Cosmotu):
    Aqua, Squalane, Ethylexyl Methoxycinnamate, Almon Oil, Butylene Glycol, Arachidyl Alcohol, Cyclomethicone, Methyl Methacrylate crossplymer, Behenyl Alcohol, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Arachidyl Glucoside, Bis-Erhylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Phenoxyetjanol, Propylparaben, Alantoin, Methylparaben, Panthenol, Sodium Palmitoylproline, Nymphea Alba, Enantia Chlorantha Extract, Oleanoic Acid, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth 7, Parfum, Sodium Polyacrylate, Hydrogenated Polydecene, Trideceth-6, BHT, Disodium EDTA.

Kakšen je komentar?
    Se mi zdi, da ne bo dober? Ali se morda motim?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz bi za ta losjon rekla, da je bolj primeren za normalno kožo.

Skvalen in mandljevo olje jaz ne bi dala v kremo za mastno kožo, mandljevo olje je potencialno komedogeno, skvalen je priporočljiv, če je koža suha, lahko tudi pri mastni koži, če je ta poškodovana od raznih intenzivnih tretmajev. Zaščita je obojna (UVA, UVB), sodeč po vsebnosti filtrov ne zelo visoka. Plus za vitamin E. Ima še nekaj pomirjevalnih in obnovitvenih sestavin, izvlečkov.

Ima pa Krka na našem faksu ponavadi za nove izdelke strokovno predavanje, kjer dobimo še kakšne bolj podrobne informacije (vsaj tako je bilo tudi za prejšnji dve liniji Pharma)..če bodo kaj organizirali, bom sporočila.

Saj na četrtem mestu piše Almond oil, ne?

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico