Visa Electron

Ta tema vsebuje 249 odgovorov, ima 39 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of purple_rain purple_rain 2 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Danes sem si šla na Abanko odpreti osebni račun in nabaviti VE :dance1: , kartico dobim v 7-10 dneh. Zdaj me zanima kdaj bom lahko opravila prvi nakup s pomočjo kartice? Bo to mogoče takoj, ko prejmem kartico in se registriram na Paypalu, ali je treba čakati na mesečni izpisek, zaradi nekakšne kode(?), ki je napisana na izpisku..?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Mislim, da lahko opraviš do 100$ nakupov preden potrebuješ kodo. :think:
    Drugače pa lahko po približno 4-5, ko boš vplačala tisti dolar ali 2, pokličeš na VISA klicni center (ali se oglasiš v Abanki), kjer ti bodo povedali kodo. :wink1:

darksome
    Član

Torej ko prejmem kartico lahko opravim do 100$ nakupov(kar dvomim da bom v tem mesecu)..torej koda ni problem..
    Nekaj glede limita me še zanima..obkrožila sem do 1000€, da vidim če sploh razumem :P , recimo da bi naložila več kot 1000€ na račun, lahko dvignem največ 1000€ z računa na enkrat in nič več, to pomeni to a ne? Res nimam pojma o bančništvu in podobnem :blush1:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Hmm, zakaj pa vsega tega nisi vprašala na banki? To bi ti tam najlažje razložili…

darksome
    Član

Mislila sem, da mi je to jasno, zdaj pa razmišljam pa nevem, saj mi je razložila in sem jo takole razumela, ampak nevem če sem jo prav razumela, kak bluzim :mistake: :lol1:
    Pač želim videt, da mi kdo potrdi, da vse prav razumem..

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Hihihi, te čisto razumem :wink1:

V bistvu ti kaj dosti ne morem pomagati, ker ne vem za kakšen limit gre. Dnevni, tedenski, enkratni…? Torej ali lahko toliko v enem dnevu porabiš/dvigneš, v enem tednu ali pa je morda limit za enkratni dvig/porabo…

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Gre za dnevni limit. Tliko lahko dvigneš s kartice v 1 dnevu.

darksome
    Član

Aha, hvala, sploh nisem vedela, da so različni limiti :blush1: no saj sem na dnevni tudi mislila..ampak se nebi spomnila da obstajajo še drugi. Ampak v minus pri tem računu ne moreš iti a ne? Hvala obema za trud :flower2:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Nope – minusa pa ni. :thumbsup:

darksome
    Član

Super, me je fant malo prestrašil ko je govoril, da to pomeni da lahko grem s tem limitom potem 1000€ v minus :blush1: , no to se mi zdi super, potem veš pri čem si :thumbsup: joj komaj čakam da dobim kartico :D:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Če si vzela gotovinski račun, minus ni mogoč.

darksome
    Član

Ja, gotovinskega, ker tako ali tako nimam rednih dohodkov, ker sem študentka

darksome
    Član

Vise še zdaj nisem dobila, pa sem šla že prejšnji ponedeljek odpreti račun, takrat mi je rekla da bom kartico dobila v roku 7-10 dni :veryangry: .
    Sem bila danes na banki, pa je seveda nisem dobila, in sem ujela pogovor med delavcema v banki, češ kaj se grejo, da ponavadi po pin kodi sama kartica prispe 1 do 2 dni kasneje. Zadnje čase pa kartica prispe 4-5 dni kasneje kot pin. So mi povedali, da je včeraj moja pin prispela..torej moram še čakati vsaj do ponedeljka da kartico dobim :angrycry: in rok 7-10 se bo spremenil v 14-15 dnevni rok..upam da jo v PON res dobim drugače…. :verymad:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Očitno imajo gnečo. :dontknow:

darksome
    Član

Čist možno ja..saj bo..upam da čimprej :dance1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico