Victoria´s Secret

Ars Cosmetica Forum OSTALO MODNI SVET Victoria´s Secret

Ta tema vsebuje 29 odgovorov, ima 12 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of darkrose darkrose 7 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Zanima me, če je katera že kaj naročala od Victoria´s Secret in kakšna je poštnina? Cene niti niso pretirane, samo poštnina me skrbi… :yes:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

najnizja mozna postnina je malo pod 30dolarjev, mislim da 28dolarjev, imas pa na njihovi strani napisano :thumbsup: se pa potem povecuje glede na to koliko zapravis, od 0-75 dolarjev (ali 100, nisem sigurna) je nekaj pod 30, nad tem zneskom se potem ustrezno veca.
    Ze sama postnina torej skoraj presega znesek za katerega davka ne placas, tako da v vsakem primeru pristej se davek in potem kmalu ugotovis da stvari niso poceni ampak so ze kar drage, sploh glede na to, da kvaliteta ni ravno visoka, primerljivo ali slabse z nasim H&M recimo

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Uf, a res? Jaz sem pa mislila, da so kvalitetne stvari… Hvala ti!

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

sprobaj, tako bos najbolj sigurna :thumbsup: sicer vem da vlada velika obsedenost samo zato ker je to VS, ampak vse kar sem imela jaz je bilo podpovprecno (pizame, trenirka, majcka, hlacke, modrcek, MU torbica) in vsekakor ni bilo vredno denarja. Verjamem pa da je americankam super, ker za njih je res poceni in stvari so luskane :thumbsup:

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Veš kaj, raje ne bom nič sprobavala, se kar zanesem na tvoje mnenje… potem sigurno ni zame, sem dokaj zahtevna pri teh stvareh! :yes:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

to je pa res visoka cena za poštnino. Za ta denar pri nas dobiš še eno pižamo ali trenerko več al pa kar oboje

sicer so pa stvari zelo lutkane, predvsem pižame, ki jih je pri nas kar problem dobit (lepe)

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Nati, to je res, samo če je pa kakovost zanič, pa nima smisla…

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

ce bo katera narocala: stevilke so ogromneee, vsaj tisto kar sem jaz imela. Pizamico sem imela S (spodnji del), pa nimam S drugace (za predstavo: visoka sem 180cm in nisem ravno koščena :wink1: ), pa mi je bila skoraj malo široka, zgornji del pa kot ena plahta. Ostale stvari sem prav tako imela S, pa so bile vse skoraj prevelike, ene bolj druge manj. Sem pa opazila da se ful razlikujejo stevilke med sabo, sem imela 2 razlicni majici enakih velikosti pa je bilo med njima za vsaj eno st. razlike

Profile photo of sarchy28
    sarchy28
    Član

jst nism naročala ampak sm nazadne k sm bla na počitnicah na floridi si kupila par stvari…
    če lahko temu rečem par… :blush1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

in kako si zadovoljna s stvarmi?
    Sem ze parkrat slisala naj bi imeli v trgovinah kvalitetnejso robo :cool:

Profile photo of sarchy28
    sarchy28
    Član

@amisa wrote:

in kako si zadovoljna s stvarmi?
    Sem ze parkrat slisala naj bi imeli v trgovinah kvalitetnejso robo :cool:

sem zelo zadovolna,sem pa slišala od prijateljice,da je ona kupila na netu pa je vidla ,da je odrezan listek iz kitajske in gor prišit od victorias secret.
    pri tistem kar sem jst kupila tega ni bilo.

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

midve z mamo sva imeli v planu si japonke naročati…čist navadne ..15$ za par…
    ampak, če je pa poštnina 30$ potem bo pa ta nakup odpadel… :confused:

to je pa čist preveč za poštnino…

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Men ma VS izredno kvalitetne stvari. Imam par stvari, ki mi jih je prinesla kolegica iz US in ne vem kaj bi brez njih. Upam še na kakšne kopalke letos.
    Tele so mi všeč:
    :inlove: Pridejo šele enkrat maja, so mi pa res najlepše.

V koralni.

VS.com

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

waauu. :scared:
    tele ta druge so mi prekrasne.
    punce zakaj se vas ne dobi več skupi pa naročate?
    če vas je 10 se poštnina niti ne pozna toliko? :D:

Profile photo of glossy
    glossy
    Udeleženec

jst bi takoj naročila kopalke, če bi nas bilo več :flower2:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico