Vichy za obraz

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Vichy za obraz

Ta tema vsebuje 20 odgovorov, ima 8 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 2 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Novica o vintage animaciji Vichy = miniji v čudoviti kovinski škatli :lashing: ..s kratkim opisom Vichy-jeve zgodovine: Vichy vintage animacija

Mela bi vse 4 :P ..najlepši pa sta mi ti, ki sta v članku na portalu :yes:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Juj, kako so luštne!

ob nakupu izbrane Vichy nege za obraz (nad 20 EUR), podarja kovinsko škatlico z vedno modernim, vintage potiskom in mini izdelki

A ta omejite 20eur velja za katerekoli izdelke, ali so jih določili. In če, kateri so?

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Imajo to v vseh lekarnah oz. kje?

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

A je lahko ta tema tudi na splošno o Vichy izdelkih za obraz?

Jaz bi pohvalila iz linije Essentielles gel za obraz in kremo za suho kožo. Gel je fantastičen in ga redno kupujem, krema pa prav tako. Glede ponovnega nakupa še ne vem, ker imam kar nekaj krem na wishlisti, ki bi jih rada še sprobala, jo pa vsekakor priporočam. :thumbsup: Oboje je tudi cenovno zelo ugodno, kar je še dodaten plus.

Profile photo of junija
    junija
    Član

Kake lepe škatlice :hairup: škoda, da mi Vichy ne ustreza niti približno (nimam kaj lepega povedat, res ne..) :no:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

js sem razumela, da škatlo dobiš pri nakupu izdelkov nege za obraz, npr. iz linije aqualia thermalia, idealia, retinol ha .. ni pa bilo nič točno našteto, kateri izdelki pridejo v upoštev, če morajo biti iz iste linije ipd.
    tudi ne vem, če so pod nego mišljene samo kreme, serumi itd. ali tudi izdelki za čiščenje :think: – bom vprašala.. sem se že sama to spraševala.

dobijo se v lekarnah, v sklopu vichy-jevih promocij (običajno pridejo v upoštev malo večje lekarne oz. na dobrih lokacijah).

kar se izdelkov tiče v tej škatli ..sem vesela, da je “glavni” izdelek micelna vodica :))

mogoče se pa zdaj le odločim za aqualia thermal serum, pa da vidm ce je za kaj :)

upam da imajo tudi pri nas te škatlce :)

Sama sem bila pri Vichy-ju najbolj navdušena nad micelno vodico in mlekom za odstranjevanje ličil 3in1. Medtem, ko me npr normaderm linija, sploh na malo daljši rok ni ravno prepričala :think: . Mami recimo, pa zelo pohvali njihove nočne kreme proti gubam in jih že nekaj časa redno kupuje (če menja, se navadno vrne nazaj)…

jaz imam trenutno tudi samo micelno od vichy. Imela sem testerje od normaderm in so bili prava mala grozljivka. Prav zategovalo in peklo me je. Tista ki se ve v sestavine, a bi bil ta serum ok za občutljivo ‘žejno’ ne pa tudi ‘lačno’ kožo :)

AQUA/WATER • GLYCERIN •
    DIMETHICONE • SERINE •
    ALCOHOL DENAT. •
    PROPYLENE GLYCOL • PEG-60
    HYDROGENATED CASTOR OIL
    • GLYCERYL ACRYLATE/
    ACRYLIC ACID COPOLYMER •
    DIMETHICONOL • SODIUM
    HYALURONATE • AMMONIUM
    POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE
    • DISODIUM EDTA • CAPRYLYL
    GLYCOL • CITRIC ACID •
    BIOSACCHARIDE GUM-1 •
    PARFUM/FRAGRANCE

vem da je alko zelo slaba stvar, bi to moralo biti dovolj, da ta serum čisto skenslam z WL? Kaj vse bi pa tukaj lahko mašilo pore?

Če mene vprašaš morda ‘lycerin’ in ‘hydrogenated castol oil’ (problem zaradi ‘hydrogenated’), ampak je zelo odvisno od posameznika [size=75(večinoma npr. glycerin naj ne bi bil problematičen, vendar nekaterim povzroča težave)[/size]. Predlagam, da še katera druga punca poda svoje mnjenje ;)

z glicerinom mislim da nimam težav, ker ga vsebuje skoraj vse kar trenutno redno uporabljam in nimam nekih kakršen koli castrol oil mam pa tudi sama nek čuden predsodek :D

bom videla, mogoče mi pa uspe kak tester ujagat :)

bom pa vseeno vesela še kakšnega mnenja :flower:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

kar se tiče vprašanj o tem, kateri izdelki spadajo pod izbrano nego za škatlo..izdelki iz teh linij:
    AQUALIA THERMAL
    NUTRILOGIE
    IDEALIA
    RETINOL HA
    LIFTACTIV DERM SOURCE
    NEOVADIOL GF

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

za članek “na testu” se lahko javita 2 forumašici, ki bi želeli testirati Vichy Liftactiv advanced filer losjon – primeren za tiste, ki se spopadate z gubami :ride:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

potrebujemo še eno :)

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

zaključeno, izdelki bodo poslani po pošti.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico