VICHY – Deodorant Anti-Perspirant 48Hr

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Antiperspiranti in deodoranti VICHY – Deodorant Anti-Perspirant 48Hr

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Ursaa Ursaa 4 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Roll on deodorant za uravnavanje potenja. Za občutljivo in depilirano kožo. Deluje 48 ur – visoka toleranca. Prvi deodorant za občutljivo in depilirano kožo, ki deluje48 ur. Vsebuje učinkovino Proline cutei, aminokislinski kompleks rastlinskega izvora, ki deluje protivnetno in pomirjajoče na kožo, tudi po depilaciji. Brez alkohola. Brez parfuma. Hipoalergen.

Profile photo of Jonna
    Jonna
    Član

Doma imam različico z modrim pokrovčkom, dišečo. Deodorant sem kupila, ker sem bila prepričana da za ceno 10€ dobim res največ kar je možno. Vonj je sicer lep, svež.. Ampak deodorant sam je isti kot deoti iz razreda Nivea, Fa,.. Zdrži nekje 12ur, če ste npr. pod stresom ali športate, se boste spotile :) vsaj jaz sem začutila.. tek po ljubljanskih ulicah ker se ti mudi in stres v službi in potenje je tu, ta deo ga ne ustavi.
    Embalaža je sicer res lepa, tudi kroglica je ravno prav velika, kmalu se posuši in daje občutek čistoče in svežine – priporočam ga za kakšen srednje naporen dan :))

Ko ga porabim do konca, ga verjetno ne bom več kupila, saj deo rolloni za 3€ opravijo nalogo enako, če ne celo bolje.

Profile photo of Ursaa
    Ursaa
    Član

Preizkusila že oba (edini produkti od Vichya, ki mi ugajajo). Kot mi je rekla v lekarni je razlika ta, da ima moder bolj izrazit vonj kot pa ta z belim pokrovčkom.

Uporabljam ga na res suhe pazduhe, prav tako me ne peče, tudi po britju oz. epilaciji. Kar je zelo pozitivno.

Po nanosu je potrebno obvezno počakati, da se posuši (al pa uporabit fen). Ne pušča madežev. Zdrži mi cel dan, tudi pri večjih naporih.

Priporočam ga vsem, ne bo vas pustil na cedilu, le nanesti ga je potrebno pravilno.

Cena je malce zasoljena, ampak imajo zdaj že skoraj 1 leto in pol stalno akcije, da dobiš za ceno enega dva deodoranta.

ocena: 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico