VICHY – Aqualia Thermal Riche

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni VICHY – Aqualia Thermal Riche

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of elchy elchy 6 let, 7 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Kremo sem kar nekaj časa nazaj redno uporabljala. To je že moj drugi lonček. Bila ja prva krema po dolgem času, ki mi je izboljšala kožo in jo navlažila ter nahranila. Nanesem jo zvečer, po uporabi mleka za obraz in tonika. Koža je po uporabi mehka in nahranjena. Por mi ne maši. Prav tako mi ne zateguje kože po njej. Vonj mi ni neprijeten, niti prijeten. Je zelo rahel in zame neopazen. Kreme se porabi zelo malo, zato jo imam kar dolgo. Eden lonček mi zdrži okoli pol leta.

Embalaža je lonček, kar mi ni preveč všeč, saj mi veliko bolj odgovarjajo tube. Embalaža je steklena, kar meni ni povzročalo težav pri prenašanju niti ko sem tako rekoč kar naprej živela iz kovčka. :lol1: Cena mislim, da je okoli 20€. Nakup bom čez čas vsekakor ponovila.

5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico