VICHY – Aqualia Thermal light

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni VICHY – Aqualia Thermal light

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of soncnica87 soncnica87 3 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

VICHY – Aqualia Thermal light

AQUALIA THERMAL Light – 24-urna vlažilna nega, ki krepi in pomirja kožo
    Koža je nenehno navlažena, globinsko okrepljena in pomirjena.
    Hipoalergeno. Formula za občutljivo kožo.
    vir

Na voljo v lončku ali tubi.

Sestavine: aqua/water, glycerin, cyclohexasiloxane, hydrogenated polyisobutene, alcohol denat., pentaerythrityl tetraisostearate, stearyl dimethicone, synthetic wax, glyceryl isostearate, sodium chloride, sodium hyaluronate, cellulose acetate butyrate, ammonium polyacryloyldimethyl taurate, ammonium acryloyldimethyltaurate/steareth-8 methacrylate copolymer, disodium edta, acrylates copolymer, polyphosphorylcholine glycol acrylate, polyvinyl alcohol, butylene glycol, methylparaben, capryl glycol/caprylyl glycol, phenoxyethanol, parfum/fragrance.

vir

Profile photo of tanca
    tanca
    Član

Sem ga že kupila 3x, pa mi je zelo všeč.
    Tudi cena je kar ugodna.

Profile photo of soncnica87
    soncnica87
    Član

Dobila sem vzorčke ki jih redno uporabljam in sem navdušena, moja koža je po uporabi ekstra mehka, krema mi ne draži kože, vonj se mi zdi prijeten, nemoteč, saj ne maram preveč parfumiranih izdelkov.
    Lepo mazljiva struktura in fajn vlažilna formula. Imam pa normalno do mešano kožo (rahlo mastna T cona). Sem zadovoljna :thumbsup:

ocena: 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico