Versace parfumi

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA PARFUMI Versace parfumi

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of goga goga 3 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

že lani sem imela na piki Versace yellow diamond … zavohala sem mimozo :sendlove: in še vedno je na WL.
    testirala sem pa tudi Versace bright crystal in ne vem, zakaj mi že v prvo ni dišal :dontknow: ker sem v drugo navdušena nad vonjem. ga bom šla še enkrat povohat preden se odločim .. če navdušenje ostane, bo to moj naslednji parfum.
    (mogoče je v prvo bil pokvarjen :P )

vir

vir

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Meni sta najljubša Bright crystal in Crystal noir. Slednji bolj,ker je bolj intenziven,prvi se mi zdi namreč prelahek in imam filing,da se ga skjoraj ne voha. :blush1:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Bright Crystal mi na drugih noro lepo diši, ko sem ga sama sprobala, mi je bil pa obupen. Dopuščam možnost, da je bil pokvarjen :roll:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Meni je najbolj všeč Crystal Noir ta mi je res tak sofisticiran in hkrati mladosten, lušten vonj pa mi ima tudi Bright Crystal :yes: je pa zelo svež in se včasih bojim, da bi lahko postal dolgočasen..

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Meni je pa od Versacijevih všeč toaletna voda Versense (trenutno jo uporablja moja mama). Je tak bolj svež pomladansko-poletni parfumček. Malo me spominja tudi na Bvlgarijevo Omnio Green Jade.

vir

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Od tega sem imela pa testerček in res lepo diši. Jaz obožujem sveže vonje, močni mi sploh ne pašejo (tudi pozimi ne).

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico