Vaš stil

Ars Cosmetica Forum OSTALO MODNI SVET Vaš stil

Ta tema vsebuje 38 odgovorov, ima 19 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of darkrose darkrose 7 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Kakšen je vaš stil oblačenja?

Kaj nosite za na faks, v službo, za v trgovino, za doma, za žuranje zunaj, za gledališče, kino, sprehod …

V čem se najboljše počutite in v čem najslabše pa vseeno kdaj oblečete? :))

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Moj stil… udoben :))
    Najraje in najpogosteje nosim superge, kavbojke in pulover (poleti razne majce). Pozimi se oblečem kot medved, ker me rado zebe (bunda, šal, najlonke, debeli štumfi, rokavice…). Ne kompliciram preveč, niti nisem mahnjena na odbite cunje in poštrikan stil. Pet ne nosim, prav tako ne oblek (ko sem bila majhna so me skoz v ene oblekce tlačili in jih ne maram nositi). Si pa včasih na netu oblekce malo ogledujem…
    V zbirki imam največ temnih oblačil, ker v svetlih še bolj bleda zgledam (v temnih pa pomoje vsak :) ), obožujem puloverje. Čevljev imam bolj malo, nekje 10 parov z copati, gojzarji in bucami vred.
    Modne dodatke imam pa uhane, nekaj zapestnic (perle in lesene kroglice) in nekaj prstanov. Najraje imam srebrn nakit, kiča ne nosim, ker imam alergijo na ”pleh”.

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Bom še jaz odgovorila na lastno temo… :))

Moj stil oblačenja je elegantno-športen, prevladuje eleganca.

Za na faks ponavadi sedaj pozimi kavbojke, debel puli normalne dolžine, čevlje s petko ali brez, kratek temnosiv plašček in občasno še kako barvno skombinirano rutko za zraven. Druga varianta so črne pajkice, daljši topel pulover in škornji s petko in dolg svetlo siv plašč, občasno oblečem tudi krilo do kolen…
    Nisem preveč zmrzljiv človek, vseeno pa kdaj oblečem kakšno majico več spodaj, le toliko da je mami zadovoljna ko me vidi oditi zdoma. :roll:
    Spomladi nosim kakšen tenek puli, majčko, zgoraj jaknico -na način kot blazerček. Poleti imam najraje majice brez rokavov če se le da, rokave prenesem le tiste ki samo pokrijejo ramena. Spodaj tanjša frfotava krila do kolen, ali neoprijete hlače iz lana ali kakšen podoben material… Poleti imam najraje obute razne japonkice glede na stil pač, sandalce s petko pa ob večerih.

Za doma prisegam na udobje… pajkice, majčka, trenirkice, ob posebno lenih dneh znam biti tud v pižamci :blush1: , poleti ultra kratke hlače in čim tanjše majčke pa čimbolj odprte oziroma pač odvisno od vremena…
    Za v trgovino se ne rihtam, trenirka ali kaj podobnega… za 3 minute hoje se ne mislim pedenat. :naughty:

V omari imam za posebne prilike tudi tri “mini black dress” :)) ki me izvlečejo iz zagate ko ne vem kaj bi oblekla za na kakšno večerjo, gledališče itd.
    Za v kino ne pretiravam z eleganco oziroma je ni.

Najboljše se trenutno počutim v pajkicah, daljšem debelem puloverju, škornjih brez petke (razmišljam o nakupu UGG-sov) in bundici.
    Najslabše se ne počutim v ničemer, edino kadar me kakšen simpatičen poba sreča na poti v trgovino v trenirki in supergah, mi ni najbolj prijetno. :lol1:

Nakita skorajda ne nosim, občasno kakšna zapestnica, ali koralde. Zlatega nakita ne maram, mi ni všeč, srebro pa mi je res všeč.

Profile photo of Ezz
    Ezz
    Član

Moj stil… klošar. :drink3:

Pozimi oblečem debelejšo črno jesensko jakno, spodnjo majco, kratko majco in relativno debel pulover z visokim ovratnikom. To ponovim ene 6-krat na teden. (spodnje perilo in nogavice redno menjavam :yes: ). Hlače so včasih bile žametne – zdaj pa, kdo bi vedel. Izmenično menjam rjave z rumenimi. Obutev: črni čevlji – malo nad gležnji – non stop.

Za gledališče… urejeni klošarski stil :drink2:
    Oblečem jeans hlače, ne prestare. Pulover zamenjam s tankim puloverjem (itak ne vem kako mu naj rečem). Ostalo je isto kot pri navadnem klošar-stilu.

Za poleti pa še moram pogledat, kaj molji niso pozobali… :P

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Stil imam udoben, preprost. Večino časa so kavbojke moje zveste spremljevalke, drugače pa od barv najraje zavijem k črni, sivi, kakšna bela za kontrast..mogoče še kaj vijoličastega, rdečega..sem bolj za rock stil, ne sme pa bit preveč opazno, ker mi je to odveč, to sem prerasla :naughty: . Nekako eleganca ne gre z mano z roko v roki :devil:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Js izberem udobje pred eleganco. Pete naravnost sovražim in jih obujem le ko je to nujno. Nasploh najbolj sovražim kupovanje čevljev in jih imam zelo malo, pa še tiste bolj ko ne ponošene :blush1:

Naboljš se počutim v kavbojkah, letošnjo zimo pa sem mahnjena še na brezrokavnike vseh vrst, spodaj pa puli.

Poleti imam pa rada tut kako krilo, malo daljše, bele hlače in pa japooooonke! Te pa obožujem (za razliko od drugih čevljev :))

Kar se pa barv tiče, se pa ravnam po letnih časih…v jeseni in pozimi se zavijem v rjave barve, letos sta mi pasali tut zelena in temno vijolična, poleti me začne pa razganjat in nosim praktično vse barve

Skratka nimam kakega ultra modernega stila, ker se raje ravnam po svojem počutju in nosim tisto kar meni paše.

Profile photo of Ezz
    Ezz
    Član

@nati wrote:

Nasploh najbolj sovražim kupovanje čevljev in jih imam zelo malo, pa še tiste bolj ko ne ponošene :blush1:

A take ženske obstajajo? :dontknow:

Če da ta podatek ženska v svojo predstavitveno brošuro dobi pr meni instant + točke :wink1:

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Moj stil je nekako športno eleganten, trenutno bolj športen…
    Najraje trenutno nosim kavbojke in pa žametne hlače, zraven pa kakšen puli. Pomladi bodo pa spet kavbojke in pa seveda moje najljubše kargo hlače, v kombinaciji s kakšno majčko ali srajčko, čez pa blazer (kavbojke) pri kargo hlačah pa enaka jakna.
    Pri čevljih še vedno dajem prednost udobju pred eleganco, me pa včasih prime in po nekaj dni skupaj nosim petke… dokler se noge ne uprejo, hehe :lol1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

@ezz wrote:

@nati wrote:
    Nasploh najbolj sovražim kupovanje čevljev in jih imam zelo malo, pa še tiste bolj ko ne ponošene :blush1:

A take ženske obstajajo? :dontknow:

Če da ta podatek ženska v svojo predstavitveno brošuro dobi pr meni instant + točke :wink1:

ja evo mene :lol1: tut šoping me ne sprošča in mi je nasploh le redko v veselje (šoping oblek, se razume, kozmetika je nekaj drugega hehe)

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Jaz enako; obleke in čevlji, to mi je muka nakupovati, kozmetika je pa drugo :lol1:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

No, očitno nas je več takih. Sem mislila, da sem med redkimi. Kozmetika je zakon in ko nakupujem ure kar letijo :lol1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Zgleda da bom jaz počasi v manjšini :lol1: :arrow: obsedenc s čevlji, oblekami, torbicami :P

Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

Čevljem se enostavno ne morem upreti :lashing:

Profile photo of ally
    ally
    Član

@nina wrote:

obsedenc s čevlji, oblekami, torbicami :P

SE podpišem :yes:

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Spadam med tiste, ki jih oblije zona ko je treba it po trgovinah in “kar tako” gledati oblačila. Ponavadi si točno zamislim eno stvar, kakšne barve, kroja mora bit, in potem brzim od trgovine do trgovine, dokler ne najdem. :))

Kozmetika, sploh negovalna… to je pa drugo. Sem zmožna bit v DM-u ali Mullerju, drogerijah ipd, tok dolgo da je katastrofa… Tako da grem najraje sama, ker če sem s kom, zgubi živce. Js morm vse pregledat nove zadeve, prevohat, prešnofat… :blush1: Malo ljudi to razume. :))

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico