Uporabljam balzam..

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA IN OBLIKOVANJE LAS Uporabljam balzam..

Ta tema vsebuje 171 odgovorov, ima 51 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Naima Naima 2 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Loccitanov sivkin balzam in sem zelo zadovoljna. Vsebuje (poleg ostalih pomožnih sestavin) silikone, jojobino olje, sivkino in metino olje, vitamin E, pantenol. Namenjen je negi normalnih do mastnih las.

[slika_velikost:2k1rdzkl]http://ecx.images-amazon.com/images/I/31uJtTaOpiL._SL500_AA265_.jpg[/slika_velikost:2k1rdzkl]

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Doma imam trenutno balzam Tigi Curls Rock in Schwarzkopf Gliss Oil Nutritive. Z obema sem zelo zadovoljna. Laski so po uporabi mehki in jih z lahkoto razčešem.

Aja, imam tudi Lushev balzam Retread, ki mi je prav tako zelo všeč in še krasno diška :)

Sicer pa kar veliko uporabljam maske za lase.

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Balzamov in mask ne uporabljam, ker imam (skoraj ekstremno) kratke lase, vsaj za žensko :) Še iz dolgih časov pa imam doma Tigijev balzam za barvane lase, uporabljam šampon iz iste linije. No, saj balzam uporabim občasno, sploh zdaj, ko sem blondinka.

Ko se bom ponovno odločila za dolge, takrat pa vse pridno začnem uporabljati, da bodo moji laski zdravi in lepi.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Danes kar balzam, ki je priložen barvi- ti mi ponavadi najbolj zgladijo lase (kar mi ni najbolj všeč, raje sem bolj naravno frfotava :mirror: )

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Trenutno uporabljam FRUCTISOV balzam za barvane lase. Lase naredi res mehke in bolj gladke.

Profile photo of ally
    ally
    Član

Trenutno sta v uporabi TBS Honex in Revlonov rdeči.

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Ne uporabljam balzamov. Sem 1x Baleinega :blush1:

Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

Redno uporabljam balzame. Ampak ker so barvam priloženi tako količinsko bogati balzami, mi nikakor ne uspe preizkusiti tudi tistih, ki jih sama kupim.

Profile photo of hudicka
    hudicka
    Član

Kerastase ciment anti-usure ali pa tisti novi L’Occitane repairing za suhe z 5 eteričnimi olji – dišiiii. :heart:

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Trenutno imam Alverde glanz spűlung zitronenblűte aprikose in mi (kot večina balzamov, tu pa res nekak nimam problemov) čisto odgovarja.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Jaz nujnooo rabim en dober balzam za lase, brez silikonov, za normalne lase, pa las ne sme obtežit…

kak predlog?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Si že probala Balea marelico?

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Meni je ta tudi zelo všeč.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ne, ne še. A je dober?
    imam pa šampon zdej iz te linije, pa ni nič posebnega

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ja, to so pa različni okusi :wink1: . Meni je tudi šampon všeč :yes:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico