Umetne trepalnice

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Umetne trepalnice

Ta tema vsebuje 57 odgovorov, ima 23 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of NakedLunch NakedLunch 5 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Rabim jih za maškare, bom sexy devil :devil: hehe

pa me zanima, če je katera že lepila nase te zadeve. Js imam kar eno fobijo…da se jih lepo nalepi gor, ko pa jih potegneš dol, pa spuliš še pol svojih trepalnic…verjetno ni tako, ne?

kupila bi pa kr kake cheap….Fingrsove sem gledala danes in so 8eur, tu mačč

mate kake izkušnje? kako lepilo je to? in kam natanko se jih nalepi? nad prave, na veko ane? tam ko sicer narišeš črto z eyelinerjem?

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz sem iz istega razloga kupila Essence trepalnice, pa so enostavno zanic ali sem pa jaz cist nesposobna :lol1: so izredno mehke in tanke in ko sem jih odlepila iz tiste plastike so bile ze vse vijugaste in NIKAKOR jih nisem mogla dat gor tako, da bi zgledalo ok. Ce zelis ti jih lahko posljem ker jaz jih vsekakor ne bom uporabila, ker sumim da je tudi lepilo popolnoma zanic :veryangry:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ah ne, ne rabiš pošiljat. Boš za poštnino dala toliko, kot so vredne :)

ravno zato bi se rada mal pozanimala, kako in kaj je s temi trepalnicami…magari samo čopke bi imela

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Nalepijo se tik ob trepalnicah, torej na rob veke, brez skrbi Nati, ni tako hudo, kot se ti mogoče zdi :thumbsup:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

kok je pa močno tisto lepilo?

darksome
    Član

Kolikor se spomnim ni tako grozno močno, toliko da jih drži na svojem mestu, po nošenju jih lepo počasi potegneš dol..je pa vrejtno odvisno od firme, nekatere imajo preslaba lepila in potem se ti deloma odlepijo :mistake:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

oki, bomo mal eksperimentiral, itak so sam maškare ;) hvalaaa

darksome
    Član

:) glede nanašanja še pazi..mislim, da bi morali biti nekje videi kako jih nanesti. Ne spomnim se dobro, ampak se mi zdi, da je najboljše, da jih pri nanosu na veko pritrdiš najprej na treh točkah.
    Začneš pri notranjem kotičku, potem v sredini veke in na koncu. Potem pa stisneš po celi veki in popraviš če ti kaj ni všeč. Pa skušaj prilepiti čim bolj ob robu veke, drugače se vidi meja med umetnimi in pravimi trepalnicami :eyes1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

eh, nisem jih dobila…vse izropane. Še Kissovih za 8eur niso eč imeli, niti ArtDecojevih, kaj šele Essence!

darksome
    Član

Rees? :scared:, tega si pa nisem misllila..škoda, da jih nisi dobila :flower1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

očitno bodo letos vse maškarce z umetnimi trepalnicami :lol1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

joj sam to sploh ni tako lahko pritrdit. Sem jih včeraj prijateljici limala gor in sva imele ful težave…na eno oko jih je uspelo lepo prilepit, na drugem pa niso in niso stale. sam verjetno kake dražje, ki niso namenjene prav maškaram, lepše stojijo in se prilepijo

jaz si pa mogoče kdaj kupim tiste ArtDecojeve čopke, za kak fancy event :)

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Jaz sem si danes za r.d. dala umetne trepalnice. Naj povem da sem si jih dajala prvič v življenju :yes:
    To je bilo po prbl. 14ih urah nošenja. MU se pa full slabo vidi ker nisem ravno lovila barv ampak sem hotela trepke poslikat :wink1:

pri tej sliki se rahlo vidi črta med mojimi in umetnimi ampak, v živo se pa ne :ermm: prav tako spreglejte nepobarvane obrvi, ker se mi je tukaj že vse zbrisalo :blush1:

Profile photo of S
    S
    Član

Meni izgleda super :thumbsup:

Ja res, ful lepo. :sendlove: Kere trepke pa si uporabla? K zgledajo ful lepe, dajo tak natural look. :) Pa ful lepe okice. :flower2:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico