Ugodni nakupi/Akcije

Ta tema vsebuje 763 odgovorov, ima 103 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Sasa Sasa 1 leto, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Na internetni strani http://www.ourrockminerals.com/home.html trenutno poteka akcija v kateri ponujajo vzorčke MMU po 0,30$/kos ter imajo brezplačno poštnino.
    Akcija traja do 15.8.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

vidim, da tudi myspace prav pride :P ..zdaj se moram samo še navadit na naročanje- upam, da bo to še pred zaključkom akcije :blush1:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Myspace? Povej več prosim. :flower1:

Baje imajo večkrat dobre akcije – jaz sem tokrat prvič naročila pri njih. Bom poslikala vzorčke, ko pridejo.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Glede myspace-a: na njihovi spletni strani piše “Add us as a friend and receive a special discount!” :think:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Aaa – nisem tega videla. Čeprav je že sedaj zelo poceni. :thumbsup:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

JOPPA MINERALS ima do 21.8. brezplačno pošiljanje.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

ORM vzorčke sem dobila domov že v nekaj dneh. Barve so zelo lepe – zdaj jih moram samo še sprobat. :thumbsup:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Misliš, da si lahko do 21. zrihtam administracijo za internetno naročanje? :think2:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Kartico zrihtaš v 1 dnevu – mogoče jo dobiš še ta teden (jaz sem šla kar na Abanko na Bavarcu). Pri PP pa mislim, da lahko do določene vsote naročaš tudi brez verifikacije.

Paziti moraš še mejo 22€ (celotno naročilo – vključno s poštnino) – do katere ne plačaš DDV-ja. Mene to vedno … ker naročim 1/2 vsega kar želim, pa je že čez mejo.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

@gejba wrote:

Na internetni strani http://www.ourrockminerals.com/home.html trenutno poteka akcija v kateri ponujajo vzorčke MMU po 0,30$/kos ter imajo brezplačno poštnino.
    Akcija traja do 15.8.

Akcija je podaljšana do 28.8. ORM senčke so sicer drobno mlete in lepih barv vendar bolj slabo pigmentirane.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

ORM ima do 1.9. akcijo – 3 senčke (5 lončki) po vaši izbiri za 10$.
    Vsa naročila v avgustu dobijo brezplačne vzorčke novih senčk: Whisper, Sorbet, Periwinkle & Raspberry Tart.

Saša – si jih ti mogoče že dobila?

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Dobila v sredo, a se še nisem uspela poglobiti.
    Moram enkrat čez dan, ko je dnevna svetloba – saj veš, koliko sem doma takrat, ko je dnevna svetloba :lol1: :lol1:

V bistvu pozimi nikoli :no:, ampak to je že OT …

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jih komot prineseš meni na inšpekcijo. :P

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Septembra v dm-u:
    prvi teden– 15% popust za izdelke za otroke, gospodinjstvo in živali
    drugi teden– 15% popust za izdelke parfumerije in lasne kozmetike
    tretji teden– 15% popust za izdelke za nego telesa
    četrti teden– 15% popust za izdelke dekorativne kozmetike, prehrane in prehranskih dopolnil

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Veljajo popust za vse izdelke, ali samo določene iz posamičnih ” skupin”, ki si jih naštela?

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico