Tuje internetne trgovine 2. del

Ta tema vsebuje 53 odgovorov, ima 13 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Sasa Sasa 1 leto, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Nadaljevanje debate iz teme Tuje internetne trgovine. :lashing:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

V kateri spletni trgovini se kupuje nadlake? Čisto sem out iz spletnega nakupovanja kozmetike :scared: , nimam pojma, kje se zdaj to nabavlja :blush1:

Imela bi Seche Vite ali ta dober Essiejev G2G.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Se mi sploh ne da ukvarjat s preučevanjem in naročim Posheja z eBaya. :lol1:

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

A nimajo DM-ji zdaj Essie?

Kako pa je zdaj s pošiljanjem lakov iz tujine? (tudi jaz nisem že celo večnost nič tovrstnih izdelkov naročala – sem pred kakimi tremi leti naročila iz ebaya gigantsko plastenko INM Out the door fast drying top coata in jo bom imela verjetno do konca življenja)

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

@nikapika wrote:

A nimajo DM-ji zdaj Essie?

:yes: …ampak pobrskaj malo po forumu, ker je bilo že kar nekaj kritik izrečenih, da je DM-ov g2g precej slabši… :lashing:

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

@nikapika wrote:

Kako pa je zdaj s pošiljanjem lakov iz tujine?

Mislim, da feelunique (za lookfantastic pa ne vem) ne pošiljajo več lakov/parfumov k nam, sem pa zadnjič naročila nekaj lakov z asos-a, pa sem jih dobila (se mi pa zdi, da jih je dostavil dostavljalec in ne pošta, kot ponavadi).

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Ja, Asos ima za te izdelke (in tudi aerosole) posebej dostavo, mislim da je kurirska pošta TNT – to zna biti koristno, če se ti mudi kakšno reč hitro prejeti. Sem letos poleti naročila ene hlače iz Asosa, zraven pa sem za probo dodala še Batiste suhi “šampon”, nato pa sem izbuljeno pogledala, ko me je že čez tri dni klical kurir, da ima zame paket.

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Sem pred kratkim naročila 2 Essieja, z ameriškega ebaya. Eden je že prispel, drugega še čakam.
    Še malo prej pa China Glaze nadlak (ki je čista perfekcija :thumbsup: ), tudi z ebaya. Nimam nobenih favoriziranih prodajalcev, vedno se sproti odločam, kje je najbolj ugodno.

Profile photo of purple_rain
    purple_rain
    Udeleženec

Kristina, z essiejem, to misliš G2G? A zaupaš za kolk €? Ker jz sem kr mal obupala, pod 10€ ga nisem najdla – tisti “stari” model; kot že omenjeno, ker teli novejši naj ne bi bili neki pretirano dobri.
    Me pa mika narest neki takega kot nikapika :) – da se dobiti kot “polnilo”, 118 ml (to je skoraj 8 flašk!) za okoli 20€!

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Aha, ok, torej ebay. Tudi to je koristna info :)
    Konec koncev mi je ebay za te zadeve najljubši, če sem iskrena, samo sploh nisem pomislila nanj (se vidi, da zadnje čase ebay ponucam samo za športni tekstil in kindle ovitke :))

BTW, Kristina – China Glaze nadlak? V stilu hitrosušečih G2G in Seche vite ali kaj drugega?

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

purple_rain, od Essie sem naročila 2 barvna laka, vsak ok. 10 $ (s poštnino).

Saša, CG imam nadlak (Fast Forward Top Coat), 14 ml, za 9 $ skupaj s poštnino. Meni se zdi boljši kot G2G, bolj obstojen.

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Da malo prebudim temo. Če še ne veste, Boots drogerija zdaj dostavlja v SLO. Sicer je poštnina 10 funtov, kar je ful, ampak kakšni parfumi, kozmetika, imajo dosti akcij in se včasih splača.

http://www.international.boots.com/

Drugače pa sem jaz naročila seche vite iz ebaya iz USA, ga dobila v desetih dneh in ni bil drag. Mislim da 8eur vse skupaj? No – presrečna. :)

Profile photo of soncnica87
    soncnica87
    Član

o hvala za info, tole pa bo zelo prav prišlo, sploh ob kakšnih akcijah ja, :yes: :thumbsup:

Profile photo of purple_rain
    purple_rain
    Udeleženec

Ja, jz sem tud tole [za Boots] že videla, pa se mi tudi zdi kar strašna poštnina.. Bi blo bolj za skupne nakupe mogoče. :)
    No, saj imajo pa kar dosti kakšnih “half price” ali pa “3 for 2” akcij, jp.

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Ja, jaz sem zadnjič gledala Calvin Klein parfum, ki je bil 12 funtov 50ml. Tukaj pa ene 25 eur. S poštnino je tam-tam, ampak če dostikrat naročiš oz. narediš daljši seznamček je pa kul. :P

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico