Trgovine s prehranskimi dodatki

Ars Cosmetica Forum OSTALO ZDRAVJE IN PREHRANSKA DOPOLNILA Trgovine s prehranskimi dodatki

Ta tema vsebuje 194 odgovorov, ima 28 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of anja anja 1 teden, 5 dni nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Internetne strani, kjer lahko kupimo prehranske dodatke, vitamine, minerale, zdravo hrano …

http://www.luckyvitamin.com

http://www.healthspan.co.uk/

http://www.maxximum-shop.com/

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Kaj pa ima kaj tale healthspan uporabnega, da se pri nas ne dobi?
    Jza se na te dodatke kaj dosti ne spoznam :blush1: :no:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Tudi če se pri nas dobi, je tam večinoma vse ceneje, skupaj s poštnino. Jaz naročam Q10, kalcij z D vitaminom, multivitamine/minerale, picnogenol, baldrijanove tbl, probiotike, Eva je včeraj naročila tbl z borovnicami – za oči, v planu imam še omega3, pa še kaj.

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

Kristina, pa imaš kaj problema z uvozom. Mene je zadnjič carinik gnjavil, da moram potrdilo od zdravnika prinest, da so zdravila za osebno rabo ( btw. v paketu so bili čopiči, ne vem odkod mu zdravila :dance1: )

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Healthspan je iz UK. :wink1:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Kakšna pa je poštnina? Kljub vnetemu brskanju po njihovi strani, tega podatka včeraj zvečer nisem našla …

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Mislim, da 2GBP. Kristina?

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Uau, to je pa res malo …

Kristina, kakšen je pa čas dostave?

Kristina
    Udeleženec

Poštnina je 2 funta za vsak izdelek, ja. Čas dostave je 10 dni in tega se res držijo, tudi če je vikend vmes. Dostava je z navadno pošto. Vsaka škatlica me je do zdaj doma počakala, v nabiralniku, brez podpisovanja.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Za vsak izdelek ali vsako pošiljko? :flower2:

Kristina
    Udeleženec

Za vsak izdelek, vsak pride kot svoj paket, tudi če več hkrati naročim. Se je pa tudi že zgodilo, da istočasno naročeni izdelki niso prišli vsi istega dne.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

A ha. Tega pa nisem zasledila v pogojih poslovanja. Očitno sem bila površna. :blush1:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Zanimivo, ker ko sem prišla do checkouta, mi je naredilo kot en sam paket :)

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Meni isto. :think:

Kristina
    Udeleženec

@kristina wrote:

Za vsak izdelek, vsak pride kot svoj paket, tudi če več hkrati naročim. Se je pa tudi že zgodilo, da istočasno naročeni izdelki niso prišli vsi istega dne.

:blush1: , sem ga polomila, ker je poštnina za naročilo, ne za vsak izdelek (še bolje, ane). Lahko pa se zgodi, da ne pridejo vsi izdelki hkrati (kar ti tudi na mejl napišejo) in je res vsak v svoji škatli. Nazadnje sem res dobila 3 naročene izdelke naenkrat, vsak v svoji Healthspan embalaži.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico