TRACEY GURLEY BATH & BODY – lip therapy

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega ustnic TRACEY GURLEY BATH & BODY – lip therapy

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

vir

sestavine:

mango butter, candelilla wax, aloe butter, avocado butter, pink grapefruit essential oil, and vitamin E.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Balzam sem kupila med brskanjem po Etsy-ju in nad njim sem navdusena.

Embalaza je plasticna tuba, vendar za razliko od klasicnih ni okrogla ampak je ovalna, kar je res simpaticno, pokrovcek je na klik in dobro tesni, tako da je zelo primeren za transport.

Doziranje je enako enostavno kot pri vecini balzamov za ustnice.

Balzam je goste konsistence, kot nekaksno gladko maslo, svetlo rumene barve, ob stiku s kozo se takoj mehca, zato za zadosten nanos zadostuje ze en poteg po ustnicah, kaksno drgnjenje ni potrebno.

Imam dva balzama in sicer z vonjem:
    – pink grapefruit , ki disi sveze,rahlo grenko, po grenivkah
    – mojito, ki ima svez vonj po meti in limetah

Oba imata sicer opazen vonj, vendar ne prevec mocan, ravno prav, da se ju vonja, nista pa vsiljiva.

Oba ustnice izredno lepo nahranita, navlazita, po uporabi so mehke in rahlo sijoce. Dobro se obneseta tudi na zelo suhih ustnicah, se posebno pozimi jih super zascitita.

Obstojnost je, glede na to da gre za balzam, dobra, ponoven nanos je potreben sele cez par ur.

Uporabljala sem ju cez celo zimo, ko imam obcasno kar izsusene ustnice in z njima sem res izredno zadovoljna, saj sta ustnice zmehcala in polepsala takoj po nanosu.

Cena je 3.5 USD + postnina (za dva balzama sem placala 3USD postnine), kar se mi zdi za tako dober balzam ki super opravi svojo nalogo, ima dobre sestavine in je enostaven za uporabo zelo ugodno in zagotovo ju bom se kupila.

Na voljo tu: KLIK

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico