TOO FACED – Shadow Insurance

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči TOO FACED – Shadow Insurance

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 7 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Opis izdelka:
    Primer oz. baza za daljšo obstojnost senčil za veke.

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Tale primer sem nabavila, ker imam zelo mastne veke, posebej poleti. Odločala sem se med tem in Urban Decay Primer Potion. Izbrala sem tega, ker naj bi na njem senčke lepše izpadle. No težko rečem če je to res ker nimam obeh. Lahko pa povem, da sem nad njim prav razočarana. Ko sem ga prvič nanesla, se ga je mineralno ličilo oprimlo zelo slabo. Potem sem ugotovila, da je treba nanesti bolj konkreten sloj te kremice in res, potem se je ličilo oprimlo veliko bolje. Vseeno nisem zadovoljna zato ker:
    -če se nam kakšno področje na očesu že rahlo posuši-kar se zgodi kar hitro, se tam senčka ne oprime, napako pa je težko popraviti
    -senčke s čudovitim sijajem izpadejo na tem primerju mrtvo, sijaj se nekako kar porazgubi
    -mat ali nearly mat senčke izpadejo še slabše
    -višja cena(cca.15€)

Čeprav ne odtehtajo minusev, še plusi:
    -praktična embalaža, ki dobro ščiti izdelek pred pokvarljivostjo, poleg tega je optično lepa, pokrovček se da lepo zapreti
    -mazljivost primerja je zelo dobra, meni skoraj že neprijetna, saj je občutek ob nanosu zelo masten
    -izdelek je zelo obstojen
    -zelo dobro se obnese pod kakšnim drugim primerjem/kremno senčko(če želimo s kombinacijo združiti TFI obstojnost in lepoto senčk s pomočjo drugega primerja/kremno senčko)

V celoti sem bila nad izdelkom razočarana, saj barvo senčk ne polepša, kot nekateri cenejši primerji, tevmeč jo poslabša. Glede obsojnosti pa izpolni vse obljube. Sama sem ga kupila na Look Fantastic. Če ga bom še kdaj kupila nevem, mogoče za kombiniranje z drugimi primerji.

Ocena; 3/5.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Saj ne morem verjeti, da tega primerja še nisem ocenila :scared:

No, naj najprej povem, da se v celoti strinjam z darksome! Tudi mene je primer bolj kot ne razočaral.
    Skupaj z darksome sva se odločali med tem in UDPP-jem in jaz sem res pogledala nevemkoliko ocen na blogih, youtubu…in vsi so trdili isto – da skorajda ni razlike med primerjema. Ali je ali ni ne vem, ker UDPPja še vedno nisem sprobala, lahko pa zatrdim, da je tale primer vsekakor PREhvaljen.

Svojo nalogo sicer dobro opravi, ampak pod pogojem, da uporabim še dodatno bazo. Večinoma uporabljam najprej eno plast TFI-ja, potem pa Goshevo waterproof senčko v stiku in šele potem pridejo na vrsto mineralna senčila. Če minerale nanesem kar direktno na TFI, se le ti sicer oprimejo podlage, ampak vsa intenzivnost senčke izgine…barve izgledajo prav mrtve…
    to je zame veliko razočaranje, saj bazo pod minerali uporabljam predvsem zato, da senčila bolj izstopajo, da se bolje primejo veke (obstojnost je zame skoraj drugotnega pomena) in tega mi TFI res ne da…

Če pa ocenim zgolj obstojnost, pa je ta seveda zelo dobra…kombinacija tega primerja, Gosheve senčke in mineralnih senčil, se mi na vekah obdrži cel dan, če je treba še celo noč :thumbsup:

če prištejem še visoko ceno kot minus…vseh minusov plusi res ne odtehtajo, tako da je moja ocena 2/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico