Toaletne torbice, kovčki

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Toaletne torbice, kovčki

Ta tema vsebuje 43 odgovorov, ima 12 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of goga goga 7 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Torej, kakšne toaletne torbice so vam všeč? Nosite kakšno s sabo v torbici? ali jih imate samo za na dopust?

Jaz zadnje čase kar velikokrat tovorim svojo dekorativo k fantu in nazaj in me že resnično skrbi za varnost vsega tega…zato si ful želim en trd kovček, ampak takšnega srednje majhnega, ki je dovolj velik za osnovne pripomočke – torej par čopičev, senčil, puder, maskara, krema in barvica…

Že povsod sem iskala kak primeren kovčke, pa nikjer ničesar ne dobim. Poznate kako fajn trgovino s temi stvarmi? Edini slab približek sem našla v DM-ju, ampak je od firme Ruj, s katero nimam dobrih izkušenj glede kvalitete…

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Če kaj najdeš, se priporočam za info. Meni ni nič všeč ali pa je kvaliteta čisto zanič.

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Kar boš pri nas kupila, boš vse preplačala… Se dobi preko eBaya veliko ceneje. Če ti ni daleč, pojdi pogledat v Sephoro v Torri D’Europa v Trst. Tam sem videla kovčke, se pa ne spomnem cen. Kovčke (ampak brez pregrad) se dobi tudi v Stari Gorici.

Ampak samo po to se ti ne splača hodit dol… Pridi še mene obiskat! :))

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

hehe, zmenjeno :))

ma js bi res mela takega majhnega…ker vsega ne tovoim s sabo. Sem danes videla v Mercatorju enega luštnega…nek darilni paket…ena raka je not, kopel, neki za roke pa tista gobica…pa je 15eur…ni velik, ampak je ena taka čudna modra barva. Je pa trd, kar je super. Mogoče ga grem pa iskat

sicer pa nikjer nikjeeer nobenih lepih torbic, kaj šele kovčkov…cela žalost

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Danes sem videla prav čudoooovite kovčke v Douglasu!!
    Imajo žal samo komplet treh kovčkov različnih velikosti za malo manj kot 70eur. So pa trdi, pravokotni in v treh različnih dimenzijah….prav lepi so. točno tak kovček iščem že zelo zelo dolgo časa. Ampak s tremi pa res nimam kaj počet :no:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Jes mam pa novo taškooo :dance1: Danes sem se vanjo zaljubila v Mullerju. Je taka za v torbico, majhna s kar tremi predalčki! Stala je pa 12eur! Sicer zelo veliko, ampak mi je bila tako všeč da se ji nisem mogla upret in mi ni žal :D:

bom nalimala slike

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

slikice :yes:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

evo slikice :D: res sem ful navdušena! Celo kak čopič bom lahko pretovorila v njej, če bo treba

slikana od zgoraj, se vidi da je čisto oiajne velikosti in ne izgleda nič posebnega (sam vzorčki so lepi :)) )

to je pa odprta – tri predalčke ima in gre kar veliko stvari notri

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

super torbica :thumbsup:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Sem bila navdušena, da sem tole našla v Mullerju, in presenečena :) ponavadi ni nobene izire. Tale je pa res pravšnja za v torbico. Sam draga je bla…

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Joj, tale je pa res luštna. A so imeli še v drugih barvah?

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ja :yes: imeli so še živopisane črtaste – v dveh kominacijah. mislim da je bila ena svetlejša, ea pa temnejša. Pa še oranžne in rumene so imeli, ki so bile pa znotraj pisane – te so mi bile še bolj všeč, ampak so imele zunaj našito tisto mini kovinsko ploščico z logotipom. Mene te ploščice in logoti in te stvari strašno motijo povsod, zato pol tut nisem vzela katere od tistih

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

No super. Bom šla pogledat. Lušta se mi kake pisane ….

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Jaz pa iščem kozm. torbico (ta od Nati je prevelika). Pa ne najdem nič pametnega.. ali so grde ali pa predrage :thoughtful:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Kolikšno pa iščeš goga?

Tale moja je lih tok dolga, da gre not svinčnik za oči, nič več

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico