THE FACE SHOP – Mung Bean Cereal Mask Sheet

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske THE FACE SHOP – Mung Bean Cereal Mask Sheet

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sestavine:
    aqua, polyglutamic acid/methyl propanediol/water, sodium hyaluronate, algae extract, betaine, PEG-32, glycerin, PEG/PPG-17/6 copolymer, bisaccharide gum-1, butylene glycol, SD alcohol 40, PEG-40 hydrogenated castor oil/PPG-26-buteth-36, fragrance, hydrogenated lecithin, phaseoulus radiatus extract/butylene glycol/water, citrus paradisi fruit extract

Opis izdelka:
    Maska z lečo bo pomagala vaši koži povrniti ves svoj sijaj. Lajša iritacije na koži, razstruplja kožo ter pomaga pri preprečevanju aken.
    Primerna za mastno ter problematično kožo.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Uporaba te maske je sila enostavna. Odpremo vreckico, povlecemo ven prepojeno papirnato masko, jo razpremo ter poravnamo na obrazu.
    Sicer v navodilih pise, da naj se pred masko nanese toner na obraz, toda meni se ta korak zdi popolnoma nesmiselen, zato sem ga preskocila.

Vreckico shranimo tistih 20 minut, saj se potem preostanek tekocine namaze po obrazu + dekolteju.

Po nanosu maske sem ugotavljala na kaj me vonj spominja, in prisla do ugotovitve da me spominja na alkohol z nekaj sadja, citrusi mogoce?
    Ne vem.

Sam obcutek na kozi je bil prijeten, hladilen in vlazilen. Maska je bila sprva nekoliko hladna toda po nekaj minutah se je prilagodila temperaturi koze.

Po nekaj minutah (10 min cca) me je zacela nekoliko peci oziroma posteno hladiti na celu ter lickih. Obcutek se je umiril po par minutah.

Sama imam mesano kozo, z obcasnimi necistocami.

Po odstranitvni maske sem imela bolj gladko kozo (prav taksen obcutek mi je pustila). Na koncu sem si vtrla se preostanek tekocine od maske in cez nanesla jojobino olje.

Preostanek maske se je hitro vpil, pustil pa mi je krasno kozo. Prav zacudilo me je :).
    Za dolgorocne ucinke ne bi znala povedati, saj sem prvic uporabila to masko pa tudi na zalogi je vec nimam. Je bila pa super za obcasno razvajanje, kajti negativnih posledic mi ni pustila.

Cena mask je nekje okoli 15$ +shipping za 5 mask na ebayu, kar je zares nizka cena. Meni se zdi ugodna, sploh ker se z maskami malce razvadimo..
    Da se jih dobiti tudi na Gmarketu, toda tam je postnina naravnost oderuska.

Nakup te maske verjetno ne bom vec ponovila, kajti je se toliko razlicnih mask ki jih moram preizukusiti! Sicer mi je odgovarjala, sploh svez obcutek na kozi sami.

Embalaza je tipicna za papirnate maske, torej nekaksna vreckica. Vrh se odtrga, tako da je samo za enkratno uporabo. Maske so super za prenasanje okoli, saj lahko vzamemo s seboj toliko kot jih potrebujemo. Velikost same vreckice je povprecna, nekje 15 cm v visino.

4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico