THE FACE SHOP – Fresh Fruit Pomegranate Sheet Mask

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske THE FACE SHOP – Fresh Fruit Pomegranate Sheet Mask

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 10 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sestavine:
    aqua, polyglutamic acid/methyl propanediol/water, sodium hyaloronate, algae extract, betaine, PEG-32, glycerin, PEG/PPG-17/6 copolymer, butylene glycol, SD alcohol 40, PEG-40 hydrogenated castor oil/PPG-26-buteth-36, fragrance, hydrogenated lecithin, punica ranatum extract/butylene glycol/water, glyceryl methacrylate/propylene glycol, citrus paradisi fruit extract

Opis izdelka:
    Maska iz grantantnega jabolka za bolj čvrsto in napeto kožo.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Od te maske sem pricakovala vec.

Dobila sem jo skupaj z drugimi, in glede na to, da mi je druga Face Shop maska odgovarjala sem pricakovala da mi bo tudi ta.

Maska je v licni vreckici, ki se odtrga na vrhu.
    Vreckica je prirocna za nosenje okoli, saj je tanka.

Na moji mesani kozi se je maska dobro odrezala, ceprav me je hudo motil zelo mocen alkoholni vonj.
    Sam vonj je bil pretezno alkoholen z nekaj sadnega vonja. V glavnem vonjala sem ga tudi po tistemu, ko sem imela masko gor 10 minut. Vonj je intenziven, vendar obenem ne toliko da bi povzrocal glavobole.

Masko sem obrzala na obrazu 15 minut in jo potem odstranila ter vtrla ostanek tekocine v kozo.
    Na nekaterih predelih me je hladila, sicer pa ni bilo drugih stranskih ucinkov.

Na zalost nisem opazila, da bi maska naredila karkoli drugega razen navlazila kozo, tako da sem ostala razocarana.

Nakupa ne ponovim.

Cena je nekje 15$ za 4 maske na spletu.

3/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico