THE BODY SHOP – Shea Whip Body Lotion

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Mleka, kreme, olja in masla za telo THE BODY SHOP – Shea Whip Body Lotion

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 6 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Losjon za telo s karitjevim maslom za zelo suho kožo.

Sestavine: Aqua, Helianthus annuus, Stearic Acid, Talc, Glycerin, Orbignya oleifera, Coco-Caprylate/Caprate, Dicaprylyl Ether, Butyrospermum parkii, Corn Starch Modified, Parfum, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Pentaerythrityl Distearate, Acrylates/Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, Sodium Polyacrylate, Glyceryl Stearate, Methylparaben, PEG-100 Stearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Disodium EDTA, Linalool, Butylparaben, Ethylparaben, Coumarin, Isobutylparaben, Propylparaben, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citral, Geraniol, Eugenol, Caramel, CI 19140.

vir

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Ta losjon je eden izmed mojih najljubših nasloh!

Embalaža je izredno praktična za doziranje (pumpica), dobro se izkaze tudi pri transportu.

Losjon je goste konsistence, se izredno lepo razmaze in dokaj hitro vpije v kozo (v pr.5minutah), kozo zelo dobro navlazi, nahrani in odisavi. Imam normalno kozo s posameznimi suhimi predeli (komolci, stopala, kolena) in tale losjon uporabim takrat, kadar si zelim kozo zares dobro nahranit. Ima meni izredno prijeten vonj po shea maslu, vonj mi na kozi zdrzi tudi po nekaj ur, zato ga ponavadi uporabim pred spanjem.
    Poleti ga ne uporabljam, ker je vonj prevec zimski za moj okus, prav tako pa poleti ne potrebujem tako hranljivega losjona ampak uporabljam bolj vlazilne.

Priporocam ga vsem z normalno in suho kozo, za zelo suho pa bolj priporocam maslo iz iste linije, morda pa bi zadostoval tudi losjon.

Tocne cene se ne spomnim, mislim da je okrog 15€, kar se mi glede na ucinek in majhno porabo ne zdi veliko in ga bom sigurno se kupila (uporabljam ze svojo tretjo flasko).

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

TBS Shea losjon je moj ljubljenec med losjoni. Lansko zimo sem porabila cel full size, letošnjo sem se oborožila z minijem (in Body Buttri iz iste linije).

Vonj je prečudovit, topel, ne znam opisat na kaj me spominja, glede na to, da karitejevo maslo samo po sebi nima nekega prepoznavnega vonja. Se mi pa zdi, da je vonj primeren izključno za zimo.

Sestavinsko se mi zdi ok, saj ima visoko vsebnost karitejevega masla, po učinku pa je fantastičen – kožo krasno nahrani (tudi izsušeno), vonj pa se obdrži vsaj od večera do jutra, včasih še naslednji dan zvečer vonjam pižamo in posteljo.

Po strukturi je losjon precej gost, bolj krema kot losjon. Pakiran je v plastenko na pumpico, kar je zelo praktično a v plastenki na koncu ostane vsaj 1 ali 2cm losjona, ki ga ni mogoče dobiti ven, razen če jo razstrižeš. Miniji (60ml) pa so pakirani v plastenko s pokrovčkom na poklop, kar je morda še bolj praktično, saj ga lahko postaviš na glavo.

Cena je zelo ugodna za tak losjon, okoli 16eur za 250ml pakungo.
    Ko porabim svojo zalogo Shea linije, si gotovo spet umislim kaj iz nje, saj je to moj najljubši TBSjev vonj.

Toplo priporočam, da sprobate ta losjon, ki zimske večere naredi toplejše in prijetnejše :lol1:

5+/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico