THE BODY SHOP – Shea Shower Cream

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa THE BODY SHOP – Shea Shower Cream

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Krema za tuširanje za zelo suho kožo.

Sestavine: Water, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Laureth Sulfate, PEG-5 Cocamide, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Fragrance, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Linalool, Tocopherol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citral, Geraniol, Eugenol, Caramel, Yellow 6.

vir

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Mmmmmm dišiiiii!
    Naravnost obožujem ta gel za tuširanje, predvsem ob kakem hladnejšem dnevu se ta topel, mlečen vonj blazno prileže. Vonj je res razred zase (kot ostali izdelki TBS iz Shea linije), obstojen ravno ni. Kože ne izsušuje, po konsistenci pa je res kot neka krema za tuširanje.

Cena je (pre)visoka…mislim da je full size 250ml nekje okoli 9eur. Jaz sem ob svojem zadnjem obisku Body Shopa v Celovcu imela srečo in naletela na minije (60ml), ki so stali 2eura. Kupila sem si jih kar nekaj, na zalogo. Računica se sicer ne izide ampak imam raje več mini gelov, ki zapakirani čakajo na uporabo kot enega velikega, ki pride le občasno na vrsto.

Skratka toplo priporočam za zimo…res blagodejen vonj in blagodejen učinek na kožo :thumbsup:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

TBS geli za tusiranje so eni izmed mojih najljubsih.

Embalaza je lepa plasticna steklenicka, doziranje je enostavno.

Shea gel ima meni zelo prijeten, topel in caroben vonj, primeren predvsem za zimo, saj res kar pogreje :lashing:

Gel je goste konsistence, bolj kot krema, zato se ga porabi izredno malo. Lepo se peni, ocisti dobro, koze popolnoma nic ne izsusi ampak jo celo malo navlazi in nahrani. Po uporabi je moja normalna koza mehka in napeta, vonj se mi obrdzi kaksno uro po tusiranju, kreme za telo ne potrebujem.

Cena je mislim da 8€ za 250ml kar sicer ni poceni, vendar glede na majhno porabo in super vonj se mi zdi upravicena in ga bom zagotovo kupovala se naprej, predvsem zaradi njegoce resnicno goste kosistence.

Priporocam vsem z normalno in suho kozo, predvsem pozimi (zaradi vonja).

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico