THE BODY SHOP – šampon banana

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Šamponi THE BODY SHOP – šampon banana

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

vir

sestavine:

Water (Solvent/Diluent), Sodium Laureth Sulfate (Surfactant), Musa Paradisica (Banana) Fruit (Emollient/Lubricant), Glyceryl Hydroxystearate (Emollient), Lauramide DEA (Surfactant), Cocamidopropyl Betaine (Surfactant), Phenoxyethanol (Preservative), Benzyl Alcohol (Preservative), Sodium Benzoate (Preservative), Panthenol (Skin/Hair Conditioning Agent), Polyquaternium-7 (Hair Conditioner), Stearic Acid (Emulsifier), Sodium Chloride (Viscosity Modifier), Methylparaben (Preservative), Fragrance (Fragrance), Citric Acid (pH Adjuster), Disodium EDTA (Chelating Agent), Butylparaben (Preservative), Ethylparaben (Preservative), Isobutylparaben (Preservative), Propylparaben (Preservative), Ascorbic Acid (Antioxidant), Yellow 5 (Colour), Red 4 (Colour).

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Sampon sem kupila zaradi njegovega dobrega vonja.

Pakiran je v klasicno TBS steklenicko, s pokrovckom na navoj, odpiranje je enostavno, luknjica je dovolj majhna, da omogoca enostavno doziranje. Proti koncu je najbolje, da ga postavimo na glavo, saj je drugace iztiskanje dokaj tezko.

Sampon je dokaj goste konsistence, temno rumene barve z mocnim vonjem po zelo zrelih bananah. Imam dolge, ravne, svetle lase, ki se mi pri lasiscu hitro zmastijo, konice pa so suhe.
    Za enkratno uporabo ga porabim nekje v velikosti oreha. Sampon se dobro peni, na lase ga je enostavno razporediti. Lase dobro ocisti (tudi kaksne proizvode za styling), jih pusti mehke in sijoce (vedno sem v kombinaciji uporabila se balzam iz iste linije, tako da kaksni bi bili lasje po uporabi zgolj sampona ne vem).
    Laz mi ni zmastil niti jih ni obtezil, so mi pa po bananah disali se par ur po umivanju.

Cena je okoli 6€ v TBS trgovini, za 250ml, kar je dokaj ok, glede na to da ima sampon res super vonj (ce vam ustreza), sam sampon pa ni prakticno nic posebnega (alverde marelica je boljsi), moti me tudi mocan cistilec, zato ga verjetno ne bom vec kupila.

Priporocam, ce vam je vonj vsec in nimate prezahtevnih las (za suhe po mojem mnenju ne bo)!

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico