THE BODY SHOP – balzam banana

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Balzami THE BODY SHOP – balzam banana

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

vir

sestavine:

Aqua (Solvent/Diluent), Musa Paradisica Fruit (Emollient/Lubricant), Cetearyl Alcohol (Emulsifier), Cetrimonium Chloride (Hair Conditioner), Phenoxyethanol (Preservative), Hydroxyethylcellulose (Stabiliser/Thickener), Lecithin (Stabiliser/Emulsifier), Propylene Glycol (Humectant), Panthenol (Skin/Hair Conditioning Agent), Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol (Preservative), Sodium Hydroxide (pH Adjuster), Ascorbic Acid (Antioxidant), CI 15985 (Colour), CI 19140 (Colour).

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Balzam sem kupila zaradi njegovega bozanskega vonja.

Pakiran je v klasicno TBS plasticno steklenicko, s crnim pokrovckom na navoj, ki dobro tesni, odpira se enostavno, majhna luknjica omogoca dokaj natancno doziranje. Ko nam ga zmanjkuje ga je bolje postaviti na glavo, saj je v nasprotnem primeru doziranje/iztiskanje tezko.

Balzam je srednje goste konsistence, temno rumene barve, s cudovitim, mocnim vonjem po zelo zrelih bananah. Vonj se mi na laseh obdrzi se par ur po uporabi, sploh ce pred njim uporabim se sampon iz iste linije.

Imam ravne, svetle, dolge, dokaj tanke lase, ki se mi pri lasiscu radi zmastijo, konice pa imam suhe. Uporabljala sem ga po TBS banana samponu, nanasala sem ga na spodnjo tretjino las (tako kot vse balzame), pustila na laseh par minut in izprala. Konice mi je lepo navlazil, nahranil, ni jih obtezil ali zmastil, po pranju sem jih zlahka razcesala. Za enkrat uporabo sem ga nanesla priblizno v velikosti lesnika, po laseh se enostavno razporedi.
    Po mojem mnenju za zelo suhe lase ne bo dovolj, saj ni ekstremno hranilen (za normalne do suhe pa bo ok).

Cena je okoli 6€ v TBS trgovini in glede na to da gre za ok balzam s fantasticnim vonjem, ki se na laseh obdrzi kar nekaj casa, se mi zdi upravicena.

Priporocam, ce vam vonj ustreza in nimate pretirano zahtevnih/suhih las!

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico