The Body Shop

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA The Body Shop

Ta tema vsebuje 179 odgovorov, ima 34 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Plain Jane Plain Jane 3 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

The Body shop si definitivno zasluži temo tudi tu, pod nego telesa. Mene so ti vonji čist obsedli…in ko malo porabim zaloge, me nihče ne ustavi na poti v Avstrijo :dance1:

Nekako ločim moje TBS izdelke na poletne in zimske :) poletne sem uporabljala to poletje in čakajo napoletje ki prihaja, to so:
    – BB breskev, jagoda in satsuma
    – losjon kokos in satsuma

edino včasih, ko je res mrzlo in se mi zalušta po poletju, uporabim kak kokos ali satsumo

zdaj pozimi me je pa totalno prevzel Shea lotion, ki mi tako noro diši…mmmm prav za zimo. Sploh ne znam opisat tega vonja, ker je res nekaj posebnega. Edina težava je da je losjon precej gost, embalaža pa na pumpico….in čeprav ga je notri še več kot polovica, je pumpica že skoraj neuporabna :((

Pa Lip buttre imam – Papayo in kokos. Prevsem kokos ima spet ta nor poleten vonj

v Glavnem na moji wl je defiitivno Shea BB in še kak losjonček

kako ste pa ve zadovoljne s TBS-jem?

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

Jaz sem tudi malo obsedena z TBS izdelki. Uporabljam pa BBje in to Shea in pa Vanilija. Tedva sta trenutno najbolj v uporabi.
    Moringa je pa malo v kot postavljena , Pink Grapefruit pa sploh.

Mikata me pa še breskev in malina. :P

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Jaz uporabljam njihovega BBje (jih je slo ze kar nekaj cez moje roke :lol1: ), lip butterje (sem jih nastela ze v temi o balzamih za ustnice, jih je kar lepo stevilo) in losjone, ki so mi se posebno vsec. Poleti sem uporabljala losjon Mediteran, ki noro disi, res tako po morju, samo se mi zdi da je bila LE, vsec mi je tudi losjon energize (noro disi po citrusih) in bolj ali manj vsi ostali, ki obstajajo tudi kot BBji.
    Velika prednost TBSa je vsekakor vonj, meni skoraj vse tam disi za znoret dobro :blush1: , izdelki za nego telesa se mi zdijo dokaj fajn, medtem ko dekorative se nisem sprobala.
    Aha tocno, uporabljam tudi njihove gele za tusiranje, se posebaj mandljev je moja stalnica in ga imam kar na zalogo, pa razni sadni vonji tudi.

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Jaz pa zaenkrat obožujem njihove BB-je (zaenkrat imam Moringo, Satsumo in granatno jabolko). Od losjonov imam samo Satsumo in Shea. Lip butterje sem že naštela v temi balzami za ustnice.
    Imam pa za porabiti še olivni gel za tuširanjre. Noro lepo diši :yes: V bistvu vse noro diši :devil:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Meni so pa geli za tuširanje kar predragi…imam samo enega minija Papayo, ki pa res noro diši in ga imam res samo za včasih

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Jaz tega olivnega kar šparam :blush1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Mene pa zanima, če imata shea losjon in shea BB identičen vonj? ker nekje sem zasledila, da ga nimata

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

meni se zdita različna :wink1: losjon mi veliko lepše diši.
    Kar se gelom za tuš.tiče so pa res kar dragi, vendar meni trajajo kar nekaj časa. Me pa malo moti ker vonj ni obstojen, med tuširanjem noro diši, čim se obrišem pa ne duha ne sluha o vonju :no:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ptem sem pravega vzela…no, tale shea losjo sem vzela bolj zato, ker je bil ful znižan. Mislim da sem dala takrat 9eur. Šele doma se je začela obsesija s tem shea vonjem

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Definitivno so ti izdelki na moji listi želja, na Ebayu jih ogledujem že res lep čas, pa se vedno odločim da ne bom kupila. Ampak skušnjave so iz dneva v dan večje. Nekaj bom morala pod nujno probati, ker imam močan obutek, da veliko zamujam. :mistake:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Pomoje se ti bolj splača it v Celovec na en izlet….ura in pol iz Ljubljane, pa si tam. Pa še vse lahko povohaš in prešnofaš :)

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz bi ti tudi svetovala, da gres raje v Celovec, jaz sem v dobri uri tam (iz lj), trgovine pa ne mores zgresit saj se do nakupovalnega centra v katerem je TBS pripeljes direkt naravnost in se skoraj zaletis vanjo :lol1:
    So pa TBS vonji res intenzivni, tako da jaz na slepo ne bi kupila, ker ce ti diši ti noro diši, če ne, pa potem nimaš kaj s tem počet. :wink1:

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

V katerem nakupovalnem centru v Celovcu prodajajo to? Ker vsi ne pridemo iz iste strani v Celovec … jaz imam gor 55 km, sem prej kot v eni uri in pridem iz Koroške strani. Zato me zanima ime nakupovalnega centra. In kako se reče trgovini? A to so prav naravne stvari? A prodajajo še tudi kako drugo kozmetiko z vredu sestavinami?

Saj vem, lahk bi šla malo na net firbcat … grem grem! :) Ker vse tako hvalite. The body shop torej. :)

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

nakupovalnemu centru se rece City Arkaden, iz smeri Ljubelja se peljes samo naravnost, iz drugje ti pa nazalost ne znam pomagat, imas pa na njihovi strani napisan naslov in mislim da tudi pot do tja. Je pa to v centru Celovca.
    TBS pa ni naraven :no: ima sicer nekatere naravne izvlečke, vendar je daaaaalec od naravn kozmetike :wink1:

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

Oh, kaj pa potem, če ni naraven, diši pa fenomenalno. :dance1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico