Težave z mehurčki

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LAKI ZA NOHTE Težave z mehurčki

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of S S 7 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Debatirajmo o razlogih mehurčkanja lakov in kako se izogniti tej nadlogi.

Eden najpogostejših vzrokov za mehurčkanje je zagotovo tresenje laka pred uporabo. Filmček za dokaz, koliko mehurčkov se ujame v stekleničko s tresenjem…

[youtube:obee3vxw]http://www.youtube.com/watch?v=qVbbJY_eYXw[/youtube:obee3vxw]

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

jaz stekleničk ne tresem ampak jih tako zrolam med rokami narobe obrnjene :yes:
    Če so mastni nohti se tudi naredijo mehurčki – jaz z vatko namočeno v alkohol potegnem čez nohte pred lakiranjem.
    Včasih se tudi naredijo mehurčki če podlak in lak ne sodelujeta, torej je potrebno zamenjat podlak :yes:
    Jaz tako rešujem težave in mi v glavnem uspeva :D:
    Super tema! :thumbsup:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Meni je pa bilo najhujse poleti..
    S skoraj vsakim lakom sem imela mehurcke, plus takrat mi je zmanjkalo Essie G2G (kateri malce omili te blesave mehurcke).

Mi je pa vsec tema, bi pa bolj pasala poleti, ko sem bila tako zelo jezna na mehurcke, ceprav sem se dusila v moji sobici, da ja ne bi bilo prepiha / klima prizgana, ko sem si lakirala nohte..
    :devil:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Tudi meni se zdi tole super prispevek, Maestra. Pojma nisem imela, kaj vse lahko povzroči te mehurčke :ermm:

Profile photo of bloo
    bloo
    Udeleženec

jaz ravno ugotavljam, da mi konad clear top coat dela mini mini mehurčke :confused: pa ga nisem nič tresla :silly:

sem prelakirala z g2g in se mehurčkov ne vidi več…bom še malo testirala z različnimi laki :wink1:

Profile photo of marjetka
    marjetka
    Član

ooj
    jest sm pa poleti ugotavljala, da se mi mehurčki naredijo tudi pri lakih, kjer se mi drugače ne. Če sem si lakirala sredi dneva, ko se je lak hitro sušil :think:
    imam veliko lakov, a edini, kjer se mi vedno naredijo precej veliki mehurčki je essence colour&go, pink; pa mi je ful škoda, ker mi je barva res lepa.

Profile photo of S
    S
    Član

Vedno pazim, da se mi vsaka plast laka posebej posuši, preden nanesem naslednjo.
    :yes: Kaj drugega mi še ni povzročalo mehurčkov.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico