Testerčki

Ta tema vsebuje 14 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of pupyka pupyka 7 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of anchy
    anchy
    Udeleženec

Oj!
    A mogoče katera ve, če se od Oriflame da dobiti tudi testerčke? Mi je nekaj stvari všeč, pa bi rada probala prej :yes:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Kupi se jih..jaz sem bila včasih včlanjena, zdaj mi je to že zdavnaj poteklo..bom šla po tiste kapsule z vitaminom C (in verjetno plačala še kakšno članstvo :verymad: ) in ti lahko kaj vzamem. Imajo pa na svoji spletni strani napisane tudi sestavine- lahko prej preveriš.

Zadnjič sem malo gledala po sestavinah in so mi bili všeč: kapsule z vitaminom C, ene kapsule za obraz z olji, encimski piling in pogojno stik za okrog oči (pogojno zato, ker sestavinsko ni ravno idealen, ampak sem gledala druge podobne in so vsi približno isti). Ostali negovalni izdelki pa niso ravno nek presežek (večina ima kar precej konzervansov in mineralnih olj ter bolj malo ali nič aktivnih sestavin).

Profile photo of anchy
    anchy
    Udeleženec

A to moraš plačat članarino, če hočeš kupovat pri njih?
    Ker jaz poznam nekaj punc, ki prodajajo in ponujajo njihovo kozmetiko, pa ti lahko pri njih naročim, če hočeš.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Če greš kupit direkt na sedež podjetja, je 23% ceneje od kataloške cene, ampak mislim da je treba vsako leto članarino plačat- trenutno ne vem koliko.
    Meni bi se bolj splačalo kupit od koga, ki naročuje, ampak mi je lažje, da se sama zapeljem tja in ne čakam na to, da moram najprej naročit in še potem da mi to prinesejo..se bom še pozanimala, kako visoka je ta članarina..

Profile photo of anchy
    anchy
    Udeleženec

Na internetni strani piše, da je članarina 12,5 evrov za eno leto.
    Bi pa verjetno res malo trajalo, če bi ti jaz naročila pa pol dostavila v Ljubljano.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

to pa je malo preveč.. :veryangry:
    zaradi tistih kapsul za 12 eurov ne bom plačala še enkrat toliko zraven :verymad:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Pozno tole vidim sicer, ampak vseeno. Nina, če to še rabiš, ti js lahko naročim :thumbsup: mam kolegico, ki je oriflame-frik

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Hvala :flower3: ..če bom kdaj kaj hotla stestirati, javim :)

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Pa nima Oriflame bolj slabih sestavin … je baje nižji rang kot Avon.

Drugače pa imajo skoraj vsako leto akcijo zastonj včlanjevanja. :yes: Malo se pozanimaj, mogoče boš imela srečo.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Ja sestavinsko je večina bolj slaba..
    Nazadnje ko sem gledala, so se mi dvojne kapsule zdele še kar okej…včlanjevala se pa ne bi…hvala vseeno za info :) .

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

te kapsule so torej sestavinsko uredu?? so ravno zdaj znižane, da vem, če si jih naročim :)

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Če ti silikoni ne delajo težav – imajo sestavinsko gledano dobro antioksidantno delovanje (KLIK). Malo me moti bht…
    Jaz bi jih prej preizkusila, da vidiš kako se obnesejo na koži.. Uporabne bi bile pa pod dnevno kremo, ki ne vsebuje antioksidantov, ali pa pod pudrom..

Profile photo of pupyka
    pupyka
    Član

Mene pa zanima če je katera pri Avonu mogoče? Bi rada sprobala eno kremico in bi prej rabila kakšen tester.

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Avon ima tudi testerje, a so plačljivi, razen če bi ti jih dala kaka članica, ki tudi prodaja izdelke.

Profile photo of pupyka
    pupyka
    Član

Ja ja vem da so plačljivi. Rajši dam za kakšen tester kot pa za kremo 25eurov in da mi pol ne ustreza.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico