TERRA NATURI – Odstranjevalec ličil za oči brusnica in sezam

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Čiščenje obraza – gel, pena, mleko, robčki TERRA NATURI – Odstranjevalec ličil za oči brusnica in sezam

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sestavine:
    aqua, glycine soy oil, glycerin, alcohol, glyceryl stearate citrate, elaeis guineensis oil, myristyl myristate, cetearyl alcohol, cera alba, sesamum indicum seed oil, simmondsia chinensis seed oil, vitis vinifera seed oil, parfum, xanthan gum, sodium citrate, p-anisic acid, tocopherol, helianthus annuus seed oil, linalool, geraniol, vaccinium macrocarpon fruit extract, citral, limonene

Opis izdelka:
    Odstranjevalec ličil za oči brusnica & sezam. Primerno za vse tipe kože. Temeljito in nežno odstrani vodotopna ličila za oči. Sezamovo olje iz kontrolirane ekološke pridelave neguje občutljivo kožo okoli oči.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek spada bolj v mleka za ciscenje kot kaj drugega. Kupila sem ga prevsem zaradi inovativne embalaze in ker je ta znamka znana kot ‘naravna’ v mullerju.

Errr..wrong!

Kot prvo, je izdelek ZELO parfumiran in to toliko, da me vcasih oci prav grdo pecejo ob ciscenju.
    Vonj je mocan, sladek. Obcasno mi naredi slabo.

Tekstura je gosta kremica, porabimo je le malo.

Sedaj pa najvecji problem. Embalaza. Embalaza je tako zanic, da odkar jo imam, sem mleko uporabila le parkrat. In to zato, ker se je treba posteno potruditi, da spravimo izdelek ven!
    In seveda, ker uporabimo silo, da spravimo zadevo ven, gre tudi veliko prevec izdelka naenkrat ven!
    Bljak.
    Embalaza je trda (ni mehka plastika, da bi se lepo stiskalo), izgleda sicer lepo, ampak je popolnoma neuporabna.

Sam izdelek lepo ocisti kozo, ni pa nek visek. Tudi oci me po njem ne pecejo, v bistvu je zelo soliden izdelek (ce odmislimo veliko prevec parfuma in zanic embalazo).

Ne kupim vec. Embalaza je tako zanic, da gre samo se v smeti.

1/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico