TERRA NATURI – Feuchtigkeitsmaske Rose-Mandel (Müller)

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske TERRA NATURI – Feuchtigkeitsmaske Rose-Mandel (Müller)

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Maestra Maestra 5 let, 3 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Sestavine:
    Aqua, Glycine Soja, Hydrogenated Palm Glycerides, Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerine, Butyrospermum Parkii, Shorea Stenoptera, Stearic Acid, Xanthan Gum, Prunus Dulcis, Simmondsia Chinensis, Lecithin, Rosa Damascena, Hydrogenated Lecithin, Calendula Officinalis, Lysolecithin, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Parfum, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool.

Opis izdelka:
    Maska za razvajanje in pomirjanje občutljive kože.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Maska je dobila oceno sehr gut na Öko Testu in zaradi tega sem jo tudi kupila (čeprav vsebuje alkohol). Po navodilih se masko pusti na obrazu 15min, nato se jo odstrani ali pa vmasira v kožo. Jaz sem jo po 15min umila z obraza. Moram priznati, da sem nad efektom/učinkom navdušena. Koža je po uporabi zelo mehka in navlažena. Vonj je precej vrtnični. Verjetno jo bom še kupila (razen, če jo bo Nina sestavinsko preveč popljuvala :wink1: )

Žal ne najdem slike. Je pa v roza vrečkici. Dobi se jo v Müllerju. Vsebnost 15ml. Cene pa se ne spomnim – verjetno 1-2eur.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico