TERRA NATURI – Čistilno mleko mango in aloe vera

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Čiščenje obraza – gel, pena, mleko, robčki TERRA NATURI – Čistilno mleko mango in aloe vera

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Black Cherry Black Cherry 3 let, 8 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki

vir

Sestavine: Aqua, Glycine Soja Oil, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Parfum, Sorbit Acid, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Potassium Sorbate, Tocopherol, Linalool, Mangifera Indica Fruit Extract, Citrid Acid, Sodium Benzoate.

Trenutno moje najljubše čistilno mleko. Sestavine se mi zdijo dobre, razen alkohola, vendar je šele na 7. mestu in tudi sicer se ga ne voha, kože pa ne izsušuje. Vonj je zelo prijeten, mene spominja na sadni jogurt in sem se morala na začetku kar zadrževati, da ga nisem pojedla :food: :lol1:

Kožo očisti zelo nežno, ampak učinkovito – meni dobro očisti Revlonov CS puder. Za oči uporabljam olje, zato ne vem kako se obnese pri odstranjevanju maskare.

Cena je zelo ugodna, mislim da okoli 2 €.

Embalaža ni nič posebnega, navadna tuba, vendar bi raje videla, da bi bil na pumpico.

Porabila sem že vsaj tri tube tega čistilnega mleka in zagotovo ostajam pri njem.

Ocena: 5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico