TERRA NATURI – Cellulite Körperöl

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of KuKi KuKi 7 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Sestavine: Glycine Soja Oil* (sojino olje), Prunus Armeniaca Kernel Oil* (olje mareličnih koščic), Citrus Grandis Oil (olje grenivke), Cupressus Sempervirens Oil (olje ciprese), Cymbopogon Flexuosus Oil (olje limonine trave), Rosmarinus Officinalis Oil* (olje rožmarina), Betula Alba Extract* (izvleček brezovih listov), Equisetum Arvense Extract* (izvleček preslice), Salvia Officinalis Oil (žajbljevo olje), Thymus Vulgaris Oil (timijanovo olje), Alcohol* (vinski cvet), Tocopherol (vitamin E), Ascorbyl Palmitate (vitamin C), Parfum**, Limonene**, Linalool**, Citral**, Citronellol**, Geraniol**, Eugenol** (mešanica eteričnih olj).

* ingredients from certified organic agriculture
    ** natural essential oils

vir

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Po pregledu odličnih sestavin sem se odločila za nakup.
    Sestavinsko je prava bomba, saj vsebuje vrsto različnih naravnih olj.

Olje se nahaja v plastični plastenki s pokrovčkom na navoj.
    Vonj je specifičen, zeliščni. Sama olje nanašam na stegna in boke. O kakšnih rezultatih ne morem govoriti, ker ga ne uporabljam redno :blush1: Olje sicer kožo krasno navlaži, je tudi precej tekoče, zato je nanašanje preprosto.
    Kot vsako olje tudi to pušča za sabo masten sloj, pa tudi vpija se nekaj minut.
    Olje ima certifikat BDIH in Vegan, kar je še dodaten plus.
    Koga bi mogoče zmotila majhna količina, saj ga je ‘le’ 100ml.

Kupila sem ga v Müllerju, cena je bila okoli 5 evrov kar je precej ugodno za takšen izdelek.
    Sama sem sicer bolj pristaš anticelulitnih gelov, ker se hitreje vpijejo, ampak tudi to olje bo za porabit :)
    Ne izključujem ponovnega nakupa.

ocena 4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico