Tekoči pudri, 2. del

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Tekoči pudri, 2. del

Ta tema vsebuje 110 odgovorov, ima 22 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Kristina Kristina 1 leto, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of okarina
    okarina
    Član

@Black Cherry wrote:

@naima wrote:
    Morem do dm-ja pa si mal testerčka vzet v posodico..

Uh, sploh nisem vedela, da si lahko malo testerčka vzamemo za sabo. Drgač je to super, ker pod tistimi čudnimi rumenimi lučmi vedno izgleda vse drugače kot na zunanji svetlobi :mistake:

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Eno vprašanje … vzela sem si malce testerčka od tanovega Healthy Mix in me zanima razlika s starim, če katera lahko primerja glede sestavin. Namreč tastar mi je bil barvno super, vendar mi je bil preveč komedogen

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Sem napisala post o novem Bourjois Helathy Mixu. Na prvi fotografiji so navedene sestavine, imaš pa tudi primerjavo odtenkov … a ti takoj povem, da ne gre za isto barvo.

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Sem opazila glede barve, ja..ampak je še vseeno kar ok, ko se uleži.

Mi je pa drugače puder bolj všeč od Nearly Naked, samo sem takoj dobila drobne mozoljčke po čelu. Pri Nearly Naked me pa moti, ker se mi vsede v pore in ni mi čist ok barva…malce na belkasto mi potegne… Joj, moj Clarins, kaj si tako drag :sad1:

a se kateri kaj sanja, a so odtenki pri bellapierre pudrih enaki pri tistih v prahu in tistih v kamnu z jojobo? Mislim, poimenovani so enako, samo ne vem če se lahko zanesem, da bo barva enaka :unsure:

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Jaz si pa ful želim od Bobbi Brown Tinted Balm, prav za suho in dehidrirano kožo z res lahko prekrivnostjo. Samo je pa drag ko žafran.

Bourjois ima pa drugače spet en nov puder, Happy Light foundation.

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Počasi bom spet rabila novo tekočo podlago in vse bolj razmišljam o takšni brez UV filtrov.
    Res ne vidim smisla v nanašanju dodatne “kemije” v obliki UV filtrov za zimski čas, če sem večino časa notri. Če grem ven in je sonce, pa itak nanesem zaščitno kremo.
    Ima katera kak predlog, prosim? Naj bo srednje prekriven, za suho kožo, v rangu Clarinsa, Clinique …

spet jaz..a ve katera za kak puder za mešano kožo z izrazito rumenim podtonom, ne oranžnim ali peach, prav rumen. Bourjois meni niso dovolj rumeni :/

Profile photo of okarina
    okarina
    Član

Lahko si ga niansiraš s kurkumo.
    Jaz v mešanico mineralnih pudrov, ki so preveč nevtralni, zmeraj dodam kurkumo.

Drugače pa Illamasqua Skin Base tudi.

kje pa to kupiš? Misliš, da lahko dodam tekočemu? Ker za mineralne sem ravnokar ugotovila, da mi ne odgovarjajo

Profile photo of okarina
    okarina
    Član

Kurkuma je začimba v prahu :blush1: :blush1: , tudi je tista sestavina, ki začimbni mešanici curry da večino rumene barve.

Ampak ne zamešat kurkume s curryem :S
    Dobi bi se v supermarketih na poličkah z začimbami, nekje 1 € stane.
    Pred mešanjem jo je fino presejat skozi cedilo, da ni prah pregrobi.

Obstajajo pa tudi posebni korekcijski pudri za niansiranje (Coastal Scents je imel včasih v več barvah, tudi rumeni), najbrž bi se dalo tudi s OCC lip tarom.

se mi je zdelo nekaj znano ime, pa mi ni takoj kliknilo :D
    bom probala najprej to, hvala za idejo

punce, imam eno prošnjo…bi mi hotla katera zrihtat max factor facefinity 3in 1 v odtenku 60 sand? Mislim da bi mi odgovarjal odtenek, pa ga pri nas ni, mi je pa super puder.
    Prosimprosim, nakažem v naprej za vse stroške pa še mal čez, pretty please?

Nevermind, dobila že, ni mi ok odtenek, tako da iščem naprej…
    A pri nas imamo Estee Lauder Double wear Stay in place tekočo podlago?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

tole sem zasledila na YT (od gossmakeupartist), delim:)
    [youtube:1gb90x7p]http://www.youtube.com/watch?v=Q-DkzcapHsI[/youtube:1gb90x7p]

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico