Tekoči puder za suho kožo

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Tekoči puder za suho kožo

Ta tema vsebuje 23 odgovorov, ima 8 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Naima Naima 2 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Zoey
    Zoey
    Udeleženec

Potrebujem kakšen nasvet za puder za suho kožo, precej svetel, s čimbolj nevtralnim podtonom.
    Puder je lahko malo ali srednje prekriven in mora biti precej vlažilen.

Vsak predlog dobrodošel :flower2:

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Bobbi Brown Extra Tinted Moisturizing Balm SPF 25. Hranilen (za RES ekstra suho kožo) in lahko prekriven (s čopičem dosežeš malenkost večjo prekrivnost). Za kakšne dni je korektor nujen. Meni je super, na žalost se ga pa ne dobi pri nas (čeprav BB pride decembra, dvomim pa da bo tudi ta Extra linija, lahko se pa motim) in je noro drag. Najbrž nisem preveč v pomoč. :))

Profile photo of romanab
    romanab
    Udeleženec

Kaj pa Bourjois Healty mix serum? Odtenki so tudi primerni za svvetlokožke.

Plain Jane
    Član

Bourjois ima izrazito rumene odtenke, pa tud ta novi odtenki niso več isti, ampak kar dost temnejši, tako da za zelo svetle pomoje HMS več ni. Škoda, ker je zelo dober puder.

Jaz se sicer vedno znova vračam k Lily Lolo, ker mi je preprosto vrhunski, čeprav vmes rada sprobam še kaj drugega. Zadovoljna sem bila pa z Revlonovim Nearly Naked in YSL Touche Eclat Foundation (ogromna izbira odtenkov), bi pa probala še YSL Youth Liberator, je ful pohvaljen ali pa Clarins Extra Comfort.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Deborah ima včasih zelo svetle odtenke … se najde tudi kaj kar je presvetlo zame. :lol1:
    Mogoče se splača malo pofirbcat pri Isadori. Jaz imam na WL njihovo novo tekočo podlago. Zame bo po moje ravno prav svetla.

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Vichy aera teint za suho kožo je meni zakon :cheer:

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Gejba, prosim javi kako ti bo Isadorin puder (kateri pa?), ko si ga nabaviš :flower2:

Profile photo of Zoey
    Zoey
    Udeleženec

hvala vsem, bom malo pogledala :flower2:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

timnala – mislim, da je Wake Up Make-up. Na polički z novostmi je. Mislim, da bo moj takoj ko bom imela zadosti časa, da si res temeljito pogledam najsvetlejši odtenek. :yes:

Profile photo of Zoey
    Zoey
    Udeleženec

@Plain Jane wrote:

Bourjois ima izrazito rumene odtenke, pa tud ta novi odtenki niso več isti, ampak kar dost temnejši, tako da za zelo svetle pomoje HMS več ni. Škoda, ker je zelo dober puder.

Jaz se sicer vedno znova vračam k Lily Lolo, ker mi je preprosto vrhunski, čeprav vmes rada sprobam še kaj drugega. Zadovoljna sem bila pa z Revlonovim Nearly Naked in YSL Touche Eclat Foundation (ogromna izbira odtenkov), bi pa probala še YSL Youth Liberator, je ful pohvaljen ali pa Clarins Extra Comfort.

Plain jane, katerega LilyLolo pa imas in ali je OK za suho kozo? Ze nekaj casa nisem imela mineralnih pudrov, sploh odkar imam tako suho kozo.
    ali je morda kaksna spletna stran ki posilja Bobbi Brown v Slovenijo?

Plain Jane
    Član

Imam China Doll, je pa še eden svetlejši (Porcelain). Jaz imam suho kožo, pa tega pudra ne morem prehvalit. Spodaj dam dobro vlažilno kremo in to je to.
    BB se ne da naročit, ampak kot rečeno bo znamka vsak čas tudi v Müllerju. Mene še kakšen njihov puder mika (poleg ostalih stotih stvari :)) ).

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

@naima wrote:

Naima, katerega si mislila, ker teh aera teintov je malo morje? :) Bi šla po testerček zanj pa ne vem kateri je najbolj ok za suho kožo.

https://www.google.si/search?q=vichy+aera+teint+puder&cr=countrySI&tbs=ctr:countrySI&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=nXOoUpGbMMiS7AaT3IDwDg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1920&bih=922#cr=countrySI&q=vichy+aera+teint+pure+puder&tbm=isch&tbs=ctr:countrySI

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Timnala, a nisi ti navdušena uporabnica Clarinsa Skin Illusion? Ti ni več všeč?
    Meni je še vedno najboljši, res je pa cena kar huda.
    Sem sicer iskala takega brez SPF, ampak sem obupala. Naročila sem vzorčke Paula’s Choice Resist, pa mi sploh ni pasal. Čisto neprimeren za mojo suho kožo.
    In tako sem kupila spet dobrega starega Clarinsa :yes: .

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Kristina, ja..ravno zato, da mam en backup, ko mi ga zmanjka in ga pravočasno ne zbidam na ebayu :lol1:

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

@timnala wrote:

@naima wrote:

Naima, katerega si mislila, ker teh aera teintov je malo morje? :) Bi šla po testerček zanj pa ne vem kateri je najbolj ok za suho kožo.

https://www.google.si/search?q=vichy+aera+teint+puder&cr=countrySI&tbs=ctr:countrySI&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=nXOoUpGbMMiS7AaT3IDwDg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1920&bih=922#cr=countrySI&q=vichy+aera+teint+pure+puder&tbm=isch&tbs=ctr:countrySI

Tako zgleda,ma more pisat,da je za suho kožo (obstaja še verzija za mešano-mastno)

ebay.com

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico