TANGLE TEEZER – krtača za lase

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Ostalo TANGLE TEEZER – krtača za lase

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Fleur Fleur 6 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Tangle Teezer is the first of a new generation of detangling hairbrushes! Upon picking up Tangle Teezer you will notice the teeth aren’t like that of an ordinary brush which is where the hair genius comes in. The unique configuration of specifically designed teeth flex just the right amount to detangle and help smooth the hair’s cuticle which in turn protects the inner cortex from damage.

Using the Tangle Teezer will ensure your hair will appear more lustrous by minimising cuticle damage which in turn will help colour last and reduce the risk of fading. The hair shaft is also better prepared for the onslaught of damaging heat from styling tools. That’s why we like to call it first aid for hair.
    Vir

Tangle Teezer

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek sem dobila nekaj casa nazaj in od takrat ga pridno uporabljam.

Moji lasje so suhi, tanki, gosti ter valoviti. Pozimi imam probleme s prhljajem zaradi izsusenega lasisca.

Sama uporabljam krtace samo po umivanju las, pa se te iz naravnih scetin, kajti te naj bi bile najboljse za moj tip las.
    Ce si jih cesem redno se moji kodri porazgubijo.

Krtaca obljublja bolj zdrave lase, svetlece ter mehke. Sama sem bila sprva skepticna toda po dveh tednih uporabe, opazam izboljsanje stanja las.

Nikoli, ampak zares nikoli nisem imela mehkih las. Ni bilo opcije. Zaradi kodrov so vedno bili suhi na dotik, nikakor pa ne mehki.
    Po uporabi krtace so postali mehki, bolj voljni in svetleci. Sploh nisem mogla verjeti, mislim ali je sploh mozno da je to naredila ena sama krtaca?!

Sedaj se cesem bolj redno, saj odkar sem se postrigla na kratko se mi kodri ne oblikujejo vec brez izdelkov oz so bolj bogi. Se vendo pa so lasje ostali suhi in na videz mrtvi.

Po uporabi krtace so kodri se vedno bolj bogi (jasno, saj jih razcese) toda z uporabo izdelkov se spet oblikujejo (vecinoma sem prelena za to). Bistvo je, da so moji lasje sedaj svetleci (vedno sem zavidala puncam s svetlecimi in zdravimi lasmi!) in mehki.

Se vedno jo uporabljam po tusiranju na mokre lase in opazam, da mi veliko manj las ven povlece kakor moja okrogla krtaca s scetinami divje svinje.

Vsake toliko jo uporabim tudi zvecer, da si razcesem vozle, ki mi nastajajo cez dan. Vozle mi razcese brez problemov in tako mi ni vec potrebno rezati vozlov ven!

Embalaza je prosojna skatlica, katera ima luknjo na strani, da se lahko potipa scetine krtace. Embalaza je solidna ampak glede na to, da okoli tovorimo samo krtaco ni nic posebnega. Krtaca je dobavljiva v vec odtenkih, sama jo imam v roznati.

Je iz trde plastike, scetine so dokaj mehke in se lepo upogibajo.

Cena je nekje okoli 10€ kar je za taksen efekt super. Ce vam odgovarja je cena zelo dobra, saj krtaca zdrzi vec mesecev, celo let.

5/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Tangle Teezer sem kupila pred kaksne pol leta, ker sem na tujih forumih brala same pohvale.

Imam dolge, svetle, ravne, dokaj tanke lase, ki se mi pri lasiscu radi zmastijo, konice pa imam suhe (vendar nic ekstremnega). Za nego uporabljam zgolj sampon, balzam in kaksno naravno olje, zascito pred vrocino,styling izdelke pa zgolj obcasno.

Krtaca je bila pakirana v plasticni embalazi, ki sem jo takoj po odprtju vrgla stran. Sama krtaca je plasticna in na prvi pogled povsem drugacna od obicajnih, mene na prvi pogled spominja na pasjo krtaco :)) :blush1:

Uporabljala sem jo par mesecev skoraj vsak dan in zaenkrat mi je vsec. Vozlov nimam, tako da ne vem kako se obnese pri razcesavanju, lase imam ze po naravi mehke in svetlece, tako da tudi tu nisem opazila posebnega ucinka, mastijo se mi podobno kot ob uporabi kaksne druge krtace, edina stvar nad katero sem navdusena je, da so moji lasje veliko manj naelektreni, kadar uporabljam tangle teezer, kar mi je (sploh pozimi) izredno vsec.

Glede na to da nimam posebno problematicnih las in da uporabljam Mason Pearson krtaco ze kar nekaj casa, nad tangle teezerjem nisem tako zelo navdusena kot nekatere druge uporabnice, vendar jo vseeno priporocam v preizkus, sploh ce imate zahtevnejse lase in se niste nasle krtace, ki bi vam zares ustrezala.

Cena je okoli 10 funtov+postnina, kar je za dobro krtaco vsekakor upravicena cena.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Še ena navdušena uporabnica TTja. Imam ravne, močne lase, ki jih je težko ukrotiti. Po pranju so naelektreni, na zatilju zavozlani, okoli obraza pa štrleči.

Odkar uporabljam TT med sušenjem las, nimam več težav z naelektrenimi lasi, pa tudi z neukročenimi ne. Če si lase češem recimo zjutraj, TT lepo, skoraj brez bolečin, razčeše tudi vozle.

Všeč mi je oblika, ki se lepo prilega v dlan, kar nudi še boljši občutek pri česanju. Priporočam ga vsem, ki še niso našle idealne krtače zase.

Ocena 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico