TAER ICELANDIC – Hranilna krema za roke in nohte

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega rok in nohtov TAER ICELANDIC – Hranilna krema za roke in nohte

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 6 let, 10 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tale kremica je trenutno moja naj najljubša!

Naj začnem pri embalaži – z gotovostjo lahko trdim, da je to najlepša, najbolj seksi in najbolj šik embalaža za kremo kar sem jih kdaj videla! pa nisem ravno friik na embalaže…
    Tubica je precej široka in tanka, taka ploščata iz takšne mat plastike (kot žamet na otip) v zamolkli svetlo zeleni barvi. Res taka luksizna embalažica, ki je prečudovit okras!
    tubica je tudi funkcionalna, saj ima majhno odprtino, kremo bom lahko izstisnila do konca, poleg tega pa se tudi super zapira, tako da ni bojazni, da bi šlo kaj kreme v nič.

Prav toliko kot nad embalažo sem navdušena tudi nad vsebino!
    Krema je goste konsistence, ki pa se ekspresno hitro vpije v kožo in je ne masti – res ne prenašam mastnih krem za roke! Kljub temu da deluje lahko, dobro nahrani suho kožo
    Vonj…blag, svež zeliščen, zelo prijeten in čisto nič vsiljiv.

Sestavine so po mojem mnenju super – sama blagodejna zelišča :thumbsup:

Cena je pribl. 22eur kar je kar precej, a zame, ki nisem tako velik porabnik krem za roke in imam eno za zelo dolgo časa, niti ne preveč

gotovo si jo še kdaj privoščim :thumbsup:

ocena 5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico