TAER ICELANDIC – Eye Contour

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega okrog oči TAER ICELANDIC – Eye Contour

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of darksome darksome 7 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

vir

Opis izdelka:
    Nežna in hkrati izjemno aktivna krema pomiri občutljivo kožo okoli oči, jo hladi, navlaži in izdatno nahrani. Ekološki islandski rman s pomirjujočimi izvlečki kamilic učinkuje proti gubicam in blaži vidne znake utrujenosti.

Dodano z omega-3 maščobnimi kislinami bogato hladno stiskano konopljino, kokosovo ter dvoletno svetlinovo olje izboljšujejo strukturo kože, jo obnavljajo in izboljšujejo njen izgled.

Edinstvena Tær kompleks formula, ki predstavlja premišljeno izbrano mešanico različnih zeliščnih izvlečkov pa koži povrne njen mladostni videz in jo varuje pred zunanjimi vplivi.

Sestavine:
    Aqua, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Achillea Millefolium (Yarrow) Extract, Matricaria Maritima (Mayweed) Extract, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Foeniculum Vulgare (Fennel) Fruit (and) Humulus Lupulus (Hops) Extract (and) Melissa Officinalis (Lemon Balm)Leaf Extract (and) Viscum Album (Mistletoe) Fruit Extract (and) Chamomilla Recutita (Chamomile) Extract (and) Achillea Millefolium (Yarrow) Extract (and) Urea (and) Allantoin, Dehydroacetic Acid (and) Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Origanum Vulgare (Oregano) Leaf Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract , Hydrastis Canadensis (Goldenseal) Root Extract, Chamomilla Recutita Matricaria (German Chamomile) Flower Oil, Eugenol*, Cinnamal*, Benzyl Benzoate*, Limonene*, Linalool*.

*Pridobljeno iz naravnih eteričnih olj

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Tale izdelek sem dobila v obliki testerčka, zato samo embalažo težko ocenim, na prvi pogled pa me zmoti to, da je krema v lončku. Kolikor vem to za kreme okoli oči ni dobro, ker imajo že nasploh krajši rok uporabe.
    Kožo okrog oči imam sama normalno, po čiščenju pa včasih tudi malo suho, tako da me zateguje. Tu pa tam imam še rahlo utrujeno, občutljivo. Tole kremico nanesem po uporabi tonika na predele, ki se mi zdijo izsušeni. Kremica je bele barve, lepo se nanaša in hitro vpije. Kakšnega vonja ne zaznam. Po uporabi na koži ne pušča kakšnega filma, le nahranjeno in super pomirjeno kožo. Moram pa omeniti, da mi je izdelek v področju podočnjakov povzročil melije, vsaj na sumu ga imam. Drugače mi je izdelek zelo všeč in ga priporočam, le cena je za takšno kremico zelo zasoljena(cca. 50€), zato je ocena nižja.

Ocena; 4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico