SYOSS – Shine Boost Conditioner

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Balzami SYOSS – Shine Boost Conditioner

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Chanel Chanel 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

SYOSS – Shine Boost Conditioner

Profile photo of _martina
    _martina
    Član

Tegale sem uporabljala ko sem še imela malo daljše lase in bolj boge konice. V kombinaciji sem uporabljala šampon iz iste linije.
    Na mokrih laseh sem ga pustila okoli 10 min in izprala. Lase mi je naredilo mehke in slamnati občutek na konicah je izginil. Las mi ni obtežil, mastili so se mi enako kot prej.
    Nakupa žal ne bom ponavljala, saj imam trenutno kratke lase in ga ne potrebujem.
    Na mojih laseh se je dobro obnesel, ampak verjamem da bi se našlo tudi kaj bolj kvalitetnega
    Cena je zelo ugodna glede na količino izdelka.
    4/5

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Sem velika uporabnica balzamov. Ta je nekaj srednjega. Nanesem si ga samo na lase in ga ne vmasiram v lasišče. Po kakšni minuti ali dveh ga izperem. Lasje so po uporabi mehki. Ker uporabim res veliko količino balzama, je cena za takšno količino zelo ugodna, nekaj čez 3€. Sedaj imam že tretjo flaško. Vmes uporabljam bolj hranljive balzame in maske. Sama embalaža mi ni preveč všeč, ker ni preveč praktična za prenašanje. Tudi doziranje bi lahko bilo boljše. Nakup bom vseeno ponovila. :)

3/5

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tole sem uporabljala v kombinaciji z Syoss šamponi.
    Na mojih laseh ni bil nek presežek. Sicer mi je malo pomagal pri razcepljenih konicah (so se počasneje cepile). Embalaža je velika in pri meni je bila poraba res majhna (celo večnost je trajalo, da sem porabila celo pakungo).
    Nanašala sem ga na mokre lase in pustila minutko. Po uporabi sem se malenkost lažje razčesala.
    Nakupa ne bom ponovila, saj mi drugi izdelki bolj ustrezajo.
    3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico